26 marca 2023 / March 26th, 2023

Oficjalna koszulka

Oto wzory oficjalnych koszulek 17. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego i New Balance Biegu na Piątkę. Koszulki możecie zamawiać podczas rejestracji na bieg, a jeśli jesteście już zapisani, to cały czas możecie „domówić” koszulkę w swoim Panelu Biegacza.

Dla uczestników obu biegów dostępne są koszulki techniczne. Dla uczestników 17. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego dostępna jest również wersja bawełniana koszulki. Na grafice na końcu wpisu prezentujemy tabele rozmiarów.

Koszulka 17. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego


Koszulka New Balance Biegu na Piątkę


Czas na zakup koszulki i zmianę rozmiaru

Zmiana rozmiaru koszulki lub jej zamówienie możliwe jest poprzez edycję formularza zgłoszeniowego, jednak nie dłużej niż do 16.03.2023 r. Po tym terminie zakup będzie niemożliwy!

Aby zamówić koszulkę techniczną do opłaconego we wcześniejszym terminie pakietu, po zalogowaniu się do swojego panelu rejestracyjnego (https://rejestracja.maratonwarszawski.com/) należy wybrać kolejno:

TWOJE BIEGI -> SZCZEGÓŁY -> EDYTUJ DANE, a następnie wybrać koszulkę, jej ewentualny rodzaj i rozmiar.

 

UWAGA!

  • Liczba koszulek w poszczególnych rozmiarach jest ograniczona.
  • W biurze zawodów będę dostępne do zakupu wyłącznie wybrane rozmiary koszulek – te, które nie wyprzedadzą się w ramach sprzedaży internetowej.

Tabela rozmiarów