24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Operacja Półmaraton

12-01-2016 15:01

Start w pierwszym półmaratonie to prawdziwe wyzwanie, ale nie ma się czego obawiać. Wszystko jest kwestią odpowiedniego treningu! Do 11. PZU Półmaratonu Warszawskiego pozostały ponad dwa miesiące, a to wystarczająco dużo czasu, by solidnie przygotować się do startu.

Biegasz, ale nie wiesz, czy dasz radę? Nie masz pojęcia, jak sprawić by Twój trening był bardziej efektywny? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy kilka punktów, z którymi upewnisz się, że ten cel jest do zrobienia.

 

Po pierwsze: wybierz plan treningowy!

Mamy dla Was trzy opcje treningowe stworzone specjalnie na potrzeby naszego Półmaratonu. Jako pierwszy dla najmniej pewnych swoich sił proponujemy trening Jeffa Gallowaya. Polega on na…

 Trening Jeffa Gallowaya 

 

Dla ambitniejszych mamy plan przygotowany przez Mistrzynię Polski z 2012 roku, Aleksandrę Jawor (1:14:36, Warszawa). Plan w pierwszym tygodniu zakłada treningi o długości 6-12 kilometrów. Osoby bardziej wytrenowane do trzech podstawowych dni treningowych powinny dodać czwarty trening przypadający na sobotę.

 Trening Aleksandry Jawor 

 

I jako trzeci: plan treningowy naszej niezawodnej ekipy FMW runners! Możesz wykonywać go sam lub przyjść na grupowe, darmowe, całoroczne zajęcia do nas. Wyjaśnimy Ci szczegóły planu i pomożemy w jego prawidłowej realizacji.

 Trening FMW Runners 

 

Po drugie: nie wiesz?! zapytaj nas!!

Jeśli nie wiecie jak zacząć lub pojawiają się Wam znaki zapytania odnoście treningów, piszcie do nas. Eksperci FMW dołożą wszelkich starań, aby udzielić Wam cennych wskazówek i wesprzeć w realizacji celu. Uruchamiamy do tego celu specjalny kontakt mailowy: trening@maratonwarszawski.com

 

Po trzecie: trenuj z FMW runners!!!

W każdy poniedziałek o godz. 18:00 pod bramą nr 2 Stadionu Narodowego czekamy specjalnie na Ciebie z dedykowanym bezpłatnym treningiem dla początkujących półmaratończyków. Przyjdź i sprawdź swoje siły – to nic nie kosztuje! Poznaj naszych trenerów, zadaj im pytanie, uzyskaj wsparcie i dowiedz się więcej, jak przygotowywać się do swojego pierwszego w życiu półmaratonu. Bieżące informacje na stronie facebookowej: FMW runners.