24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Koszulka 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego!

08-02-2024 10:02

Oto koszulka 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego! Największy bieg na dystansie półmaratonu w Polsce wystartuje 24 marca – na liście startowej jest już prawie 9 tysięcy zapisanych. Rejestracja cały czas trwa, a koszulki można zamawiać nawet jeśli jesteście już na liście startowej.

Dostępne są koszulki techniczne i bawełniane. Oba projekty nawiązują do warszawskiego skyline’u, mają motyw kwiatowy i są w kolorze kremowym. Dla panów przygotowaliśmy motyw “ciemny”, dla pań “jasny”. Po raz pierwszy na rękawie koszulki na 18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski znajdzie się dedykowany stempel z długością dystansu i hasłem biegu: Wiosna wystartuje w Warszawie!

Jak zamówić koszulkę?

Tegoroczne koszulki można zamówić podczas rejestracji na bieg lub dokupić do opłaconego już zapisu, korzystając z możliwości edycji danych w formularzu. Cena modelu bawełnianego to 49 złotych, zaś koszulki technicznej – 79 złotych. Zmiana rozmiaru koszulki lub jej zamówienie możliwe jest do 14.03.2024 r. Liczba koszulek w poszczególnych rozmiarach jest ograniczona. W biurze zawodów będę dostępne do zakupu wyłącznie wybrane rozmiary koszulek – te, które nie wyprzedadzą się w ramach sprzedaży internetowej.

Zapisy na bieg trwają na: https://rejestracja.maratonwarszawski.com

Najważniejsze informacje: https://nnpolmaratonwarszawski.com/informator


Tabela rozmiarów