24 marca 2024 / March 24th, 2024

#BiegamDobrze


Zostań dobroczynnym bohaterem!

Zapisz się do udziału w Półmaratonie Warszawskim lub biegu towarzyszącym – Biegu Na Piątkę poprzez ścieżkę charytatywną, wesprzyj ważny dla siebie cel społeczny, a w prezencie od wybranej, wspieranej organizacji otrzymasz numer startowy na bieg.

Od początku akcji wzięło w niej udział ponad 10 tysięcy osób i wspólnie zebraliśmy już ponad 8 milionów złotych, które pomogły w realizacji działań organizacji charytatywnych. W słusznej sprawie biegnie się lżej!


Jak to działa?

W ramach zapisów – klikając na stronie rejestracji ścieżkę charytatywną wybierzesz jedną z kilku zaangażowanych w akcję organizacji dobroczynnych i założysz swoją wirtualną zbiórkę.

Zachęcając swoich bliskich i znajomych do wpłat na ważny dla Ciebie cel, będziesz zasilać swoją skarbonkę. Po zebraniu kwoty minimalnej (półmaraton – 400 zł, 5 km – 200 zł) w prezencie od wspieranej organizacji otrzymasz pakiet startowy. Twój numer będzie wyjątkowy – pobiegniesz z wyróżniającym się, pomarańczowym numerem startowym! Czekać Cię będą też niespodzianki od Fundacji.

Zapisy do udziału we marcowych biegach – Półmaratonie Warszawskim i Biegu Na Piątkę trwają! Wejdź na stronę rejestracji i wybierz ścieżkę charytatywną!


Stając się Dobroczynnym Bohaterem, otrzymujesz w prezencie:

– pakiet startowy zawierający wyjątkowy pomarańczowy numer z logo wspieranej organizacji
– gadżety i prezenty od wspieranej organizacji


Specjalnie dla biegaczy charytatywnych:

– wyznaczamy dedykowane stoisko w Biurze Zawodów do odbioru pakietów
– organizujemy specjalną strefę masaży po biegu
– organizacje dobroczynne organizują punkty kibicowania i witają na mecie


Komu możesz pomóc:

To Ty wybierasz, jaką organizację charytatywną chcesz wesprzeć. Organizacje partnerskie #BiegamDobrze angażują się w różne sfery życia – na pewno znajdziesz taką, która odpowiada Twoim wartościom!


Jak skutecznie prowadzić zbiórkę?

Jak zebrać kwotę minimalną gwarantującą udział w biegu? Co możesz zrobić, aby na swojej zbiórce zgromadzić, jak najwięcej środków? Uruchom swoją kreatywność, pochwal się bliskim i wystartuj w swoim wyjątkowym biegu jako Dobroczynny Bohater!

Ogłoś światu, że bierzesz udział w akcji #BiegamDobrze. Porozmawiaj, wyślij e-mail, powiedz w pracy, wrzuć post na FB i zachęć do wpłaty pieniędzy na Twój cel. Możesz też postawić przed sobą WYZWANIE, które podejmiesz, jeżeli licznik Twojej zbiórki przekroczy określoną przez Ciebie kwotę – ugotujesz obiad? Zrobisz pompki na mecie? Pobiegniesz w przebraniu? Wprowadź do swojej akcji element zabawy i wciągnij w nią znajomych.


Materiały video

Jeżeli szukasz inspiracji, chcesz poczuć klimat akcji #BiegamDobrze i skorzystać z porad biegaczy charytatywnych – obejrzyj materiały video, które powstawały na przestrzeni lat. Widzimy się na mecie, Twojego najlepszego biegu!


A jeśli się nie uda?

Nie ma takiej opcji! Jeśli do wyznaczonego terminu nie uzbierasz minimalnej kwoty – zebrane do tej pory środki zostaną przekazane na wskazany przez Ciebie cel charytatywny, a Ty będziesz mieć jeszcze czas na zgłoszenie się do biegu „tradycyjną ścieżką”, wniesienie opłaty startowej i udział w zawodach. Na ścieżkę tradycyjną możesz przepisać się w każdej chwili – taką możliwość znajdziesz po zalogowaniu się na swoim profilu biegacza na stronie rejestracji.