24 marca 2024 / March 24th, 2024

#BiegamDobrze


przerwa2przerwa2


Zostań dobroczynnym bohaterem

Zapisz się do udziału w Półmaratonie Warszawskim lub New Balance Biegu na Piątkę poprzez ścieżkę charytatywną i wesprzyj ważny dla siebie cel społeczny. Wspólnie zebraliśmy już 7 milionów złotych, które wsparły działania organizacji charytatywnych. Pamiętaj – w słusznej sprawie biegnie się lżej!


Jak to działa?

W ramach zapisów wybierzesz jedną z 8 organizacji dobroczynnych i założysz swoją wirtualną zbiórkę. Zachęcając swoich bliskich i znajomych do wpłat na ważny dla Ciebie cel, będziesz zasilać swoją skarbonkę. Po zebraniu kwoty minimalnej – 400 zł (w przypadku Półmaratonu) lub 200 zł (w przypadku Biegu na Piątkę), w prezencie od wspieranej organizacji otrzymasz pakiet startowy na Półmaraton Warszawski lub New Balance Bieg na Piątkę.


Stając się Dobroczynnym Bohaterem, otrzymujesz w prezencie:
– pakiet startowy
– wyjątkowy pomarańczowy numer z logo wspieranej organizacji
– gadżety i prezenty od wspieranej organizacji


Specjalnie dla biegaczy charytatywnych:
– wyznaczamy dedykowane stoisko w Biurze Zawodów do odbioru pakietów
– organizujemy specjalną strefę masaży po biegu
– organizacje dobroczynne organizują punkty kibicowania


Zobacz, jak dołączyć do akcji i zostań biegaczem charytatywnym!


Komu możesz pomóc:
To Ty wybierasz, jaką organizację charytatywną chcesz wesprzeć. Wśród organizacji partnerskich #BiegamDobrze znajdziesz: Fundację Dajemy Dzieciom Siłę, Fundację Rak’n’Roll, Fundację Synapsis, Fundację Wcześniak, Polską Akcję Humanitarną, Fundację Spartanie Dzieciom, Amnesty International oraz Fundcję „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. Dowiedz się więcej o ich działalności!


Jak skutecznie prowadzić zbiórkę
W akcji #BiegamDobrze wzięły udział tysiące biegaczy, a dzięki ich zaangażowaniu wspólnie zebraliśmy już 7 milionów złotych na wsparcie działań organizacji dobroczynnych. Jak zebrać kwotę minimalną gwarantującą udział w biegu? Co możesz zrobić, aby na swojej zbiórce zgromadzić, jak najwięcej środków? Skorzystaj ze sprawdzonych podpowiedzi i wystartuj w swoim wyjątkowym biegu jako Dobroczynny Bohater!


Materiały video
Jeżeli szukasz inspiracji, chcesz poczuć klimat akcji #BiegamDobrze i skorzystać z porad biegaczy charytatywnych – obejrzyj materiały video, które powstawały na przestrzeni lat. Widzimy się na mecie, Twojego najlepszego biegu!