24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Przypominamy wzory koszulek na nadchodzące biegi!

13-02-2024 11:02

Największy bieg na dystansie półmaratonu w Polsce wystartuje w niedzielę 24 marca! Towarzyszyć mu będzie New Balance Bieg na Piątkę. Na listach startowych jest już prawie 11 tysięcy osób, a rejestracja cały czas trwa. Wiosna wystartuje w Warszawie i wiosenne będą też koszulki, które założą uczestnicy biegów.

 

Kolor, w którym zobaczymy w tym roku biegaczy w Warszawie to jasny kremowy. Przygotowano dwa kwiatowe wzory – różne dla dwóch biegów, które odbędą się w przedostatnią niedzielę marca. Oba projekty nawiązują do warszawskiego skyline’u. 

Zgodnie z tradycją uczestnicy dłuższego dystansu mają do wyboru koszulki techniczne od New Balance oraz koszulki bawełniane. Po raz pierwszy na rękawie koszulki na 18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski znajdzie się dedykowany stempel z długością dystansu i hasłem biegu: Wiosna wystartuje w Warszawie! Dla panów główny, kwiatowy wzór ma akcent granatowy, dla pań – pomarańczowy. 

Uczestnicy New Balance Biegu na Piątkę mogą zamówić do swoich pakietów techniczne modele koszulek. W głównym elemencie koszulki na ten bieg dominuje kolor czerwony. Kwiaty zarysowano ciemnym bordowym. Hasło na koszulce zachęca do przybicia piątki.

Jak zamówić koszulkę?

Tegoroczne koszulki można zamówić podczas rejestracji na bieg lub dokupić do opłaconego już pakietu, korzystając z możliwości edycji danych w formularzu. Cena modelu bawełnianego to 49 złotych, zaś koszulki technicznej – 79 złotych. Zmiana rozmiaru koszulki lub jej zamówienie możliwe jest do 14.03.2024 r. Liczba koszulek w poszczególnych rozmiarach jest ograniczona!

 

Zapisy trwają!

Dołącz do grona biegaczy, którzy 24 marca razem przywitają wiosnę. Tego dnia o 10:00 wystartuje New Balance Bieg na Piątkę, a o godzinie 11:00 – 18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski. Wybierz dystans, który chcesz pokonać i zapisz się na bieg. Przeżyj biegową przygodę w stolicy Polski. Wiosna startuje w Warszawie!

Aktualne wysokości opłat startowych trwają do końca miesiąca – zapiszcie się przed zmianą!

 

Zapisy: https://rejestracja.maratonwarszawski.com