24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Amazfit partnerem 43. Maratonu Warszawskiego i 15. Półmaratonu Warszawskiego!

25-03-2021 12:03

Z ogromną radością dzielimy się z Wami informacją o nawiązaniu współpracy z marką  Amazfit, należącą do światowej czołówki w segmencie profesjonalnych zegarków sportowych.

Marka Amazfit powstała z myślą o ludziach, którzy stawiają na aktywny i zdrowy tryb życia. Jako globalna marka na rynku urządzeń wearables, Amazfit oferuje inteligentne zegarki i opaski do codziennego użytku, a także inteligentne urządzenia sportowe i zdrowotne, takie jak bezprzewodowe słuchawki TWS, inteligentne bieżnie i inteligentne wagi. Obecnie produkty Amazfit trafiają na rynki ponad 90 krajów, między innymi do Stanów Zjednoczonych, Niemiec i Japonii. Nawiązując współpracę z organizatorem jednej z największych imprez sportowych w Polsce marka podkreśla swoje wejście na polski rynek.

,,W obecnej, trudnej sytuacji związanej z pandemią, budowanie odporności dzięki uprawianiu sportu nabiera jeszcze większego znaczenia. Cieszymy się, że możemy wesprzeć masowy sport amatorski w Polsce i dołączyć do Partnerów 43. Maratonu Warszawskiego i 15. Półmaratonu Warszawskiego. Obie imprezy mają bogate tradycje. Chcemy wspólnie tworzyć nową historię. Do zobaczenia na trasie!,,
– Maciej Deka, Dyrektor Sprzedaży w Amazfit Polska.

W obliczu niełatwych czasów pozyskanie partnera jest wartością szczególnie cenną.

,,Nawiązanie współpracy w momencie, w którym wiele firm wstrzymuje swoje decyzje o zaangażowaniu w sport amatorski, jest dla nas dowodem dużego zaufania, ale także gwarancją zaangażowania partnera, które zawsze niesie ze sobą nową jakość tworzonych projektów,, – powiedział Marek Tronina

Marka Amazfit jest częścią koncernu Zepp Health, który cieszy się stabilną, ugruntowaną pozycją z szerokim i wieloletnim doświadczeniem na światowym rynku.

Amazfit od kilku lat aktywnie wspiera rozwój sportu na całym świecie, zajmując się również udoskonalaniem technologii czujników sportowych. Firma jest partnerem imprez sportowych w Singapurze, Indonezji, Indiach we Włoszech i Niemczech.