24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Czego oczekujesz od biegowych mediów? – ankieta i konkurs

10-11-2015 22:11

Chcesz mieć wpływ na kształt biegowych mediów? Wypowiedzieć się o czym chciałbyś czytać więcej, albo czego brakuje w polskim Internecie biegowym czy prasie? Jest okazja. Miesięcznik Bieganie i MagazynBieganie.pl przygotowały ankietę na temat oczekiwań wobec mediów. A przy okazji – można wziąć udział w konkursie.

Redakcja miesięcznika Bieganie i magazynbieganie.pl deklaruje, że chce lepiej trafiać w potrzeby swoich czytelników – zarówno tych aktualnych, jak i potencjalnych. Przygotowaliś ankietę, która pozwoli im dowiedzieć się więcej o biegaczach, jak i ich gustach odnośnie biegowych mediów. Zależy im na tym by dowiedzieć się o czytelnikach więcej i na łamach miesięcznika Bieganie i magazynbieganie.pl móc celniej trafiać w ich potrzeby.

Chcecie czytać więcej o treningu? Jakie dystanse na zawodach najbardziej Was interesują? Chcecie dowiedzieć się jeszcze więcej o diecie albo nudzą Was testy sprzętu? Może po raz pierwszy trafiliście na MagazynBieganie.pl? Nigdy nie mieliście w rękach miesięcznika Bieganie?

Wypowiedzcie się. Wasze opinie są dla redakcji bardzo cenne. Na tych, którzy wezmą udział w ankiecie czekają nagrody. Do wygrania buty Adidas Supernova Glide 7 Boost, książki „Kuchnia dla biegaczy. Siła z roślin!” i „50 maratonów w 50 dni” oraz słuchawki Jabra Active.

Wyniki ankiety zostaną przeanalizowane i opublikowane na łamach magazynbieganie.pl. Wasze uwagi pod rozwagę przy planowaniu kolejnych numerów Biegania. Nagrody trafią do tych z Was, którzy szczerze i w sposób przemyślany odpowiedzą na pytanie zawarte w ankiecie: „O czym w tematyce biegowej chciałbyś czytać? Czego wg ciebie brakuje w polskiej prasie/Internecie?”. Odpowiedzi mogą być banalne, jednak dobrze uzasadnione.

Ankieta trwa do 1 grudnia do godziny 23:59. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi 6 grudnia. Więcej informacji na magazynbieganie.pl.