24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

DHL Parcel Polska Oficjalnym Partnerem 16. Półmaratonu Warszawskiego

10-03-2022 15:03

DHL Parcel Polska przyłącza się jako partner logistyczny do organizacji półmaratonu w stolicy. Firma kurierska zapewni flotę 125 samochodów, które pełnić będą rolę mobilnych przechowalni rzeczy uczestników biegów.  

Żółte furgonetki DHL Parcel pojawią się jako zaplecze depozytowe dla uczestników biegu na dystansie półmaratonu  oraz biegu towarzyszącego na 5 km.

– Cieszymy się ze współpracy z Fundacją „Maraton Warszawski”, do której dochodzi po raz drugi.
W 2016 r. byliśmy partnerem biegu maratońskiego, teraz nasze zaangażowanie dotyczy półmaratonu. Nasze wsparcie ma podobny charakter jak przed laty, ale tym razem jego skala jest dużo większa – mówi Magdalena Bugajło, dyrektor marketingu i PR w DHL Parcel Polska.

Poza wsparciem logistycznym podczas zawodów DHL Parcel Polska zapewni organizatorowi biegu także usługi kurierskie związane z wydarzeniem.

– Zyskaliśmy zaufanego partnera, którego wsparcie jest niezbędne do realizacji tegorocznej imprezy, za co serdecznie dziękujemy. Półmaraton Warszawski to impreza najwyższej rangi pośród wydarzeń biegowych w naszym kraju i dlatego decydując się na współpracę z DHL Parcel mamy pewność, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem i jakości odpowiedniej dla dużej imprezy sportowej – powiedział Matek Tronina, prezes Fundacji „Maraton Warszawski”.

DHL Parcel Polska jest częścią grupy DPDHL – globalnego lidera na rynku przesyłek kurierskich – firmy, która wspiera świat sportu jako partner logistyczny. Flagowymi przedsięwzięciami DHL są m.in współpraca z topową drużyną piłkarską Manchester United, obecność w F1 oraz zaangażowanie w ESL (Electronic Sports League).