24 marca 2024 / March 24th, 2024

Znamy zwycięzców New Balance Biegu na Piątkę! Padł rekord frekwencji w biegu towarzyszącym!

24-03-2024 10:03

Bartosz Jarczok i Martyna Masłowska zwycięzcami New Balance Biegu na Piątkę! Padł rekord frekwencji w biegu towarzyszącym!

Znamy zwycięzców New Balance Bieg na Piątkę towarzyszącego 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonowi Warszawskiemu. Nowa, szybka trasa biegu – świetne wyniki i nowy rekord frekwencji.

Wśród panów triumfował Bartosz Jarczok – na mecie zameldował się w czasem 00:14:37. Wśród pań najszybsza była Martyna Masłowska z czasem 00:16:35.

Na drugiej pozycji w gronie mężczyzn zameldował się Krzysztof Tschirch z czasem 00:14:50,  a trzeci finiszował Jakub Napierała z czasem 00:14:56. Kobiece podium uzupełniły Karolina Bilawa (00:16:41) oraz Beata Klimek (00:16:51).

Rekord frekwencji!

W 2022 roku bieg ukończyło równo dwa tysiące osób (2010). Rok temu – niemal równo trzy tysiące (3035). Tegoroczna edycja to rekordowe 4526 osób na starcie biegu! Limit uczestników biegu został wyczerpany już na tydzień przed startem!

Ten bieg otwiera wyjątkowy dzień – dziś jeszcze rozstrzygnięcia w 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonie Warszawskim i 33. PZLA Mistrzostwach Polski!

Gratulujemy serdecznie wszystkim uczestnikom biegu!