24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

15. Półmaraton Warszawski przełożony na przyszły rok

10-08-2020 13:08

Drodzy biegacze,
w związku utrzymującymi się obostrzeniami i limitami w organizacji imprez biegowych związanymi z epidemią, 15. Półmaraton Warszawski zostaje przeniesiony na 28 marca 2021 roku.

Przez ostatnie miesiące intensywnie pracowaliśmy nad tym, aby przeprowadzić imprezę w sposób bezpieczny zarówno dla Was, wolontariuszy, jak i nas samych, zgodnie z panującym reżimem sanitarnym. Podjęliśmy też, wspólnie ze Związkiem Organizatorów Imprez Masowych, szereg działań i rozmów z rządem na temat aktualnie obowiązujących przepisów i wypracowanych przez nas rozwiązań. Nadszedł jednak moment, w którym zgodnie ze złożoną Wam obietnicą musimy podjąć tę trudną, ale jedyną możliwą decyzję.
Na liście startowej 15. Półmaratonu Warszawskiego jest Was blisko 7 tysięcy. To zobowiązuje nas do zorganizowania biegu na znacznie szerszą skalę niż ta, która jest możliwa na chwilę obecną. Bądźcie z nami 28 marca 2021 roku! Chcemy znów, razem z Wami wszystkimi, wysłuchać Snu o Warszawie.

Zapewniamy Was, że poniesiona przez Was opłata startowa nie przepadnie. Każdy z uczestników, który wniósł opłatę za start w 15. Półmaratonie Warszawskim ma zagwarantowany start w nowym terminie. Jeżeli jednak, z różnych przyczyn, uczestnik chce zrezygnować ze startu – ma także następujące możliwości:

  • przetransferowanie środków na dowolny inny bieg organizowany przez Fundację „Maraton Warszawski”;
  • przepisać pakiet startowy na inną osobę bez jakichkolwiek dodatkowych opłat.
  • Aby dokonać jednej z tych czynności prosimy o zalogowanie się na swoim profilu biegacza na stronie: https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/, przejście do zakładki „Twoje Biegi” i kliknięcie przycisku „Szczegóły” przy 15. Półmaratonie Warszawskim.

  • Wasze zbiórki charytatywne #BiegamDobrze pozostają aktywne i przeniesione na przyszłoroczną edycję.  W razie wszelkich pytań dotyczących ścieżki charytatywnej kontaktujcie się z nami pod adresem: info@maratonwarszawski.com.

Osoby, które nie będą chciały skorzystać z żadnej z powyższych opcji, mają możliwość wycofania opłaty startowej. W celu jej otrzymania prosimy o:

  • wysłanie wiadomości pocztą elektroniczną z adresu używanego do logowania w panelu rejestracja.maratonwarszawski.com na adres zwrot@maratonwarszawski.com;
  • podanie w treści wiadomości numeru zgłoszenia podanego w e-mailu otrzymanym po rejestracji na 15. Półmaraton Warszawski

Opłata startowa zostanie zwrócona na rachunek bankowy, z którego była dokonana płatność, tą samą metodą, jaką był wykonany przelew.

Transferu lub zwrotu środków można dokonać do końca października. W przypadku niedokonania żadnej czynności zgłoszenie zostanie automatycznie przeniesione na nowy termin 15. Półmaratonu Warszawskiego (28 marca 2021).

Mamy wielką nadzieję, że postanowicie zostać z nami!
Dbajcie o siebie, bliskich i o swoją formę. Do zobaczenia w niedzielny poranek, 28 marca 2021 na starcie 15. Półmaratonu Warszawskiego!