24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Dbanie o zdrowie to maraton. Biegamy z Nationale-Nederlanden

01-02-2024 10:02

Nationale-Nederlanden ponownie zostało sponsorem tytularnym 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego i 46. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego. Szykujcie się na solidną dawkę profilaktyki zdrowia!

– Cieszę się, że kolejny rok będziemy częścią tych największych imprez biegowych w kraju. Będziemy kibicować biegaczom na każdym kilometrze i wspierać ich jako wolontariusze w punktach odżywania na trasie. – mówi Marta Maszewska-Danielewicz, dyrektorka ds. komunikacji marketingowej i marki w Nationale-Nederlanden.

Nationale-Nederlanden będzie nadal promować ideę, zgodnie z którą dbanie o zdrowie to nie sprint – to maraton. Każdy nowy biegacz i kolejny krok w biegu długodystansowym to dla marki znak, że jej zaangażowanie w promocję zdrowego stylu życia i wspieranie Polaków w dbaniu o siebie, przynosi efekty. Tak, jak w poprzednim sezonie, Nationale-Nederlanden będzie zachęcać biegaczy i ich bliskich do profilaktyki zdrowia i udostępni mobilny gabinet lekarski, w którym będzie można wykonać podstawowe USG. W poprzednich edycjach półmaratonu i maratonu, z bezpłatnych badań profilaktycznych w mobilnym medbusie skorzystało 406 osób.

Marka nie tylko angażuje się w akcje biegowe na zewnątrz, ale także wspiera swoich pracowników w budowaniu zdrowych, sportowych nawyków. Może pochwalić się grupą biegową wewnątrz firmy, która regularnie ze sobą trenuje i startuje w zawodach (w tym – w Półmaratonie Warszawskim) oraz społecznością przedstawicieli ubezpieczeniowych, którzy sportowego ducha hartują w ramach grupy Ruch #długodystansZDROWI.

Dowiedz się więcej o zaangażowaniu Nationale-Nederlanden we wspieranie biegaczy: