24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Twój sezon wystartuje w Warszawie! Rusza akcja treningowa do 18. Półmaratonu Warszawskiego

20-12-2023 14:12

Koniec roku to doskonały moment na podjęcie planów i postanowień na kolejne miesiące. Warto obrać sobie już teraz jasny cel i z myślą o nim zacząć przygotowania. Doskonałym pomysłem na inaugurację sezonu jest start w 18. Półmaratonie Warszawskim. Bez względu na to, czy będzie to Twój pierwszy, czy 18. półmaraton, pomożemy Ci spełnić biegowe marzenia. Dzięki naszej akcji treningowej, droga do szczęśliwego finału 24 marca 2024 r. będzie dla Ciebie bardzo łatwa!
Wiadomo już, że wiosna wystartuje w Warszawie 24 marca 2024 r. Aby wystartować razem z nią w dobrej formie, trzeba się odpowiednio się do tego przygotować. Ponieważ do biegu zostało niespełna 14 tygodni, to najwyższy czas, by na poważnie zacząć myśleć o treningu. Często jednak nasze biegowe plany nie dochodzą do skutku. Wydają się zbyt odległe, wymagają poszukiwania różnych informacji, pojawiają się pytania, jak trenować, ile biegać. Wątpliwości mają negatywny wpływ także na motywację.

Z pomocą przychodzi Redakcja MagazynBieganie.pl. Szykujemy dla Was akcję treningową do 18. Półmaratonu Warszawskiego, w której każdy, od debiutanta po doświadczonego wyjadacza kilometrów znajdzie coś cennego dla siebie. Dostarczymy nie tylko konkretne narzędzia treningowe, ale także ekspercką wiedzę i sporą dawkę motywacji!

Przeczytaj więcej >>>

Dołącz do grupy treningowej na FB >>>