24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Operacja Półmaraton z Motivato!

02-02-2016 11:02

Przygotuj się jak mistrz z opieką trenerską od Motivato!

Wypełnij ankietę sprawności, dowiedź się więcej o swoich możliwościach i odbierz swój spersonalizowany w 100% raport stworzony przez jednego z trenerów Motivato, który pomoże w przygotowaniach!

Motivato to kompleksowe wsparcie treningowe, stworzone przez biegaczy dla biegaczy. Z ich opieką trenerską nasi biegacze spełniają marzenia już od przeszło trzech lat. Na 11 edycję Półmaratonu Motivato przygotowało specjalny, darmowy “Pakiet Motivato” dla uczestników biegu. Oto co w znajdziesz w środku:

.

  1. Ankieta sprawności – Wypełnij formularz i dowiedź się więcej o swoich możliwościach! Wchodzisz na stronę operacjapolmaraton.motivato.pl, wypełniasz ankietę sprawności fizycznej i działamy! W głównej mierze chodzi o dotychczasowe wyniki treningowe, sukcesy jakimi możesz się pochwalić, cele jakie stawiasz sobie na przyszłość, a także co chciałbyś osiągnąć nie tylko jeżeli chodzi o półmaraton.
    .
  2. Raport od trenera Motivato – Tego jeszcze nie było – oddajemy w Twoje ręce spersonalizowany w 100% raport stworzony przez jednego z naszych trenerów w którym znajdziesz wskazówki związane z treningiem, dietą, regeneracją oraz jak dopasować plan treningowy do własnych preferencji aby skutecznie dążyć do swojego celu na Półmaratonie.
    .
  3. Motivato COACH w specjalnej cenie – Jeżeli szukasz czegoś więcej i chcesz wykorzystać ostatnie dwa miesiące na maksa realizując plan uszyty na miarę specjalnie dla Ciebie, skorzystaj ze zniżki 20% na indywidualną opiekę trenerską od Motivato COACH.

.

Odbierz bezpłatny pakiet!