24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

delio zostało Firmą Wspierającą 16. Półmaraton Warszawski

19-03-2022 14:03

delio, nowy brand zakupowy w modelu „express same day delivery”, dołączył do grona Firm Wspierających Warszawskiego Półmaratonu Pokoju. Dzięki tej współpracy, każdy uczestnik imprezy otrzyma vouchery ze zniżkami o łącznej wartości aż 150 zł.

delio to serwis umożliwiający szybkie zakupy online, który wyróżnia się takim samym, a nawet większym asortymentem, niż popularne stacjonarne supermarkety. Marka oferuje duży wybór artykułów spożywczych, chemii gospodarczej oraz kosmetyków. W delio znajdziemy również produkty od lokalnych dostawców, a także szeroką ofertę produktów eko, bio oraz wegańskich. A to wszystko zostanie dostarczone pod wskazany adres już nawet w godzinę od złożenia zamówienia!

delio to odpowiedź na szybkie tempo życia i brak wolnego czasu, a ponieważ klienci mogą wybierać spośród szerokiej gamy produktów wysokiej jakości i w przystępnych cenach, delio stanie się alternatywą także dla zakupów w tradycyjnych sklepów. Usługa wystartowała w Warszawie, w planach jest również rozszerzenie działalności o kolejne miasta. Zamówień można dokonywać na stronie: www.delio.com.pl

W miasteczku 16. Półmaratonu Warszawskiego spotkamy charakterystyczne, kolorowe skutery delio, a wszyscy startujący znajdą w swoich pakietach vouchery zniżkowe na zakupy o wartości 150 zł.

Ogromnie cieszymy się, że możemy dołączyć do grona Firm Wspierających zarówno tak ważne wydarzenie, jak i biegaczy, którzy z zaangażowaniem realizują swoją pasję. W delio chcemy ułatwiać naszym klientom codzienne zakupy, by zyskali więcej czasu na to, co dla nich ważne  – mówi Wojciech Krok, CEO Lite e-Commerce, firmy, która stoi za marką delio.

Półmaraton Warszawski to impreza o niezwykłym znaczeniu pośród wydarzeń biegowych w naszym kraju i dlatego cieszymy się, że delio zaangażowało się w to wydarzenie jako Firma Wspierająca – powiedział Marek Tronina, prezes Fundacji „Maraton Warszawski”.

Lite e-Commerce to startup odpowiedzialny za tworzenie rozwiązań e-commerce oraz produktów i technologii. W swoim portfolio – oprócz delio – ma również aplikację Jush, dzięki której zamówimy zakupy z dostawą nawet w 15 minut. Aplikacja działa obecnie na terenie Warszawy, Piaseczna, Gdańska oraz Katowic.