24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Ważna informacja: Potwierdź swój udział w biegu! Mija termin składania deklaracji.

05-08-2021 10:08

To już ostatni moment, w którym osoby posiadające numery startowe na 15. Półmaraton Warszawski mogą potwierdzić, bądź zrezygnować z udziału w biegu. Dotyczy to wszystkich osób, które zapisywały się na bieg przed ogłoszeniem nowego terminu imprezy (przed 14 lipca 2021).

Uczestnik potwierdzając swój udział w biegu oraz wypełniając informację o statusie szczepienia, niezależnie czy jest się osobą zaszczepioną czy nie, będzie miał możliwość wyboru tury startowej. Funkcjonalność ta zostanie uruchomiona w połowie sierpnia.

Formularz dostępny jest po zalogowaniu w PANELU REJESTRACYJNYM (jeśli ankieta nie pojawia się po zalogowaniu prosimy skorzystać z innej przeglądarki internetowej). Każdy z uczestników w nieprzekraczalnym terminie do dnia 8 sierpnia musi skorzystać z jednej z kilku dostępnych możliwości:

  • potwierdzić swój udział w biegu
  • przenieść swoje zgłoszenie na przyszłoroczny 16. Półmaraton Warszawski (27 marca 2022)
  • przenieść opłatę startową na dowolny bieg w przyszłości organizowany przez Fundację „Maraton Warszawski”
  • wystąpić o zwrot wniesionej opłaty startowej

Osoby, które nie wypełnią ankiet do dnia 8 sierpnia zostaną zakwalifikowane do startu w 15. Półmaratonie Warszawskim i automatycznie przypisane do jednej z tur startowych bez możliwości jej zmiany.