24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Anwim pobiegnie z Fundacją „Maraton Warszawski”

07-03-2023 14:03

Spółka Anwim, operator sieci stacji paliw MOYA, została oficjalnym Marką Wspierającą  wydarzeń biegowych organizowanych w 2023 roku przez Fundację „Maraton Warszawski”. W ramach współpracy firma przygotuje dla biegaczy specjalną strefę w miasteczku biegowym oraz upominki, które trafią do pakietów startowych.

Spółka Anwim aktywnie włączy się w organizację 17. Nationale-Nederlanedn Półmaratonu Warszawskiego, 45. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego oraz  biegu sztafetowego Ekideu-Maratonu Sztafet  oraz biegów towarzyszących tym wydarzeniom. Misja Fundacji polegająca na trosce o fizyczne i psychiczne zdrowie Polaków jest bliska wartościom firmy, która promuje zrównoważony styl życia i dba o środowisko naturalne.

45. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski i inne imprezy organizowane przez Fundację, poza promowaniem sportu i zdrowego stylu życia, wspierają działanie organizacji charytatywnych. Spółka Anwim, która od lat buduje odpowiedzialną społecznie kulturę korporacyjną, inicjuje szereg akcji, w które mogą zaangażować się chętni pracownicy. Firma wystawi swoje drużyny w Ekidenie-Maratonie Sztafet, ale nie brakuje też osób, które szykują się do dużo bardziej wymagającego maratonu.

Pierwszy z biegów, 17. Nationale Nederlanden Półmaraton Warszawski, odbędzie się już 26 marca. W miasteczku biegowym będzie można zregenerować siły i napić pysznej kawy z Caffe MOYA. Ponadto firma przygotowuje też specjalne upominki, które znajdą się w pakietach startowych dla biegaczy.

Sieć stacji paliw MOYA

Stacje paliw MOYA obecne są we wszystkich województwach przy głównych trasach tranzytowych, drogach lokalnych i w miastach. Oferują najwyższej jakości paliwa: benzynę 95, 98, LPG oraz olej napędowy w wersji standardowej oraz premium – ON MOYA Power. Kierowcy pojazdów ciężarowych i dostawczych mają do dyspozycji dystrybutory zapewniające szybkie tankowanie paliw oraz dostęp do coraz popularniejszego płynu AdBlue. Dla klientów flotowych ciekawą propozycją jest program MOYA Firma, dzięki któremu możliwe jest dokonywanie płatności bezgotówkowych. Aplikacja mobilna MOYA Firma daje możliwość efektywnego zarządzania flotami samochodowymi. Część stacji MOYA wyposażona jest dodatkowo w parkingi dla samochodów ciężarowych, myjnie, kompresory czy odkurzacze. Stacje działające w ramach sieci spełniają najwyższe standardy obsługi i jakości. Wszystkie paliwa oferowane na stacjach MOYA są zgodne z wymogami aktualnych norm dotyczących jakości paliwa oraz obowiązującym rozporządzeniem w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych. Gwarancją jakości paliw na stacjach w barwach MOYA jest niezależny program badania paliw – TankQ.