24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Biegnij Półmaraton z Grupa Cichy-Zasada!

13-03-2024 08:03

Z niezwykłą przyjemnością ogłaszamy, że jesteśmy Marką Wspierającą na 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego. Aktywnie wspieramy różnorodne wydarzenia sportowe i inicjatywy promujące zdrowy styl życia – dlatego i tu nie mogło nas zabraknąć!

Na tegorocznej 18. edycji Półmaratonu Warszawskiego, zadbamy o wyjątkowe doświadczenia dla uczestników. Nasze stoisko które nazwaliśmy – Miasteczkiem Biegowym będzie gościć biegaczy oraz ich rodziny, oferując wyjątkowe miejsce na chwilę relaksu. Zaplanowaliśmy strefę wypoczynku na zasłużony odpoczynek po wymagającym biegu.

Nie zabraknie również aromatycznej kawy serwowanej przez doświadczonych Baristów na Great Coffee Zone. Nasi goście będą mieli okazję delektować się wyśmienitą kawą, dodającą pozytywnej energii. Dodatkowo, na naszym stoisku znajdziecie pyszne słodycze.
Dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy specjalny kącik dla dzieci, gdzie będą czekać kolorowanki, aby umilić czas najmłodszym i zapewnić rodzinom chwile relaksu.

Zapraszamy serdecznie biegaczy oraz wszystkich miłośników sportu do odwiedzenia stoiska Grupy Cichy-Zasada na 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonie Warszawskim, gdzie czekają na Was biegowe doznania i niepowtarzalna atmosfera.