24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Plany treningowe do 17. Półmaratonu Warszawskiego

23-12-2022 11:12

Marzysz o starcie w półmaratonie lub konkretnym wyniku na mecie, ale nie wiesz, jak się za to zabrać? Podpowiadamy: plan to połowa sukcesu. W ramach akcji treningowej „Trenuję do 17. Półmaratonu Warszawskiego” przygotowaliśmy dla Was kilka planów, które mamy nadzieję, zmobilizują Was do regularnych treningów!

Koniec roku to doskonały moment na podjęcie postanowień na kolejne miesiące. Warto obrać sobie już teraz jasny cel i z myślą o nim zacząć przygotowania. Doskonałym pomysłem na inaugurację sezonu jest start w 17. Półmaratonie Warszawskim. Bez względu na to, czy będzie to Twój pierwszy, czy 17. półmaraton, wraz z ekspertami serwisu magazynbieganie.pl pomożemy Ci spełnić biegowe marzenia. Przede wszystkim zapisz się na bieg, to pierwszy ważny krok. Będzie dla Ciebie dodatkową motywacją do każdego treningu. Dobierz mądrze plan względem swojego celu i możliwości, to jeden z istotnych elementów na drodze do sukcesu. I ruszaj w drogę!

 

Plany treningowe to nie wszystko

Mamy dla Was coś więcej niż tylko rozpiski treningów. Zależy nam na tym, by przekazać także jak najwięcej cennej, eksperckiej wiedzy oraz wskazówek, których nie znajdziesz w żadnym planie treningowym. Porady te będą dotyczyć m.in. kwestii indywidualnego podejścia do treningów, stosowania poszczególnych środków treningowych, dokonywania zmian w treningu czy też taktyki na start w półmaratonie. Znajdziecie je w zakładce „Akcja treningowa”, a także na Facebooku.

Trenujemy razem!

Zachęcamy Was także do dołączenia do specjalnej grupy na Facebook’u, w której również nie zabraknie cennych rad i wielu dawek motywacji. To miejsce, w którym swoimi poradami dzielić będą się nie tylko nasi eksperci, ale także inni, doświadczeni biegacze. Wszyscy bowiem mamy wspólny cel – 17. Półmaraton Warszawski.

Zbieraj siły, startujemy od Nowego Roku!