24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

31 sierpnia mija termin zebrania kwoty minimalnej #BiegamDobrze

28-08-2021 13:08

Dobiega końca czas na zebranie kwoty minimalnej w ramach akcji #BiegamDobrze towarzyszącej 15. Półmaratonowi Warszawskiemu. W dniu 31 sierpnia zbiórki tych z Was, którzy nie zbiorą kwoty minimalnej, wynoszącej 350 złotych, przestaną być aktywne.

Dzięki Wam i mocy akcji #BiegamDobrze zebraliśmy już 679 519,63 złotych! Cieszymy się ogromnie, jednak to jeszcze nie koniec! Ci z Was, którzy uzyskają kwotę minimalną do dnia 31 sierpnia  będą mogli kontynuować swoje zbiórki do 6 października, do czego serdecznie Was zachęcamy.

Co, jeśli nie zbiorę kwoty minimalnej?

Jest jeszcze trochę czasu na zgromadzenie wymaganych środków, więc zachęcamy Was do aktywności. Przypomnijcie jeszcze raz znajomym i rodzinie o swojej inicjatywie i powiedzcie dlaczego jest dla Was taka ważna.

Jeśli jednak nie uda Wam się uzyskać celu minimum nie martwcie się. Wszystkie zebrane przez Was fundusze zasilą wybraną przez Was organizacje społeczną.

Trzymamy kciuki za ostateczny wynik i zachęcamy Was do wsparcia akcji #BiegamDobrze. Możecie to zrobić zasilając zbiórkę dowolnego biegacza – serdecznie zachęcamy.

Pod tym linkiem znajdziecie zbiórki wszystkich uczestników – LISTY ZBIÓREK.

Dziękujemy, że jesteście z nami! Biegajcie. Biegajcie dobrze!