24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Wygraj buty New Balance lub zaawansowaną wagę i opaskę sportową Amazfit

07-01-2021 11:01

Wchodzimy w nowy rok 2021 z siłą poprzednich lat, nieoczekiwanymi doświadczeniami i nadzieją… W nas biegaczach, jest jednak coś, co się nie zmienia pomimo nowych warunków i utrudnień. Biegamy, bo to jest nasza siła!

Chcemy rozpocząć ten rok potężną dawką motywacji dla siebie i innych. Dlatego ogłaszamy konkurs foto i video, dla wszystkich biegających, którzy chcą podzielić się tym, co sprawia, że regularnie zakładają biegowe buty i pokonują kolejne kilometry. Ilu jest nas, tyle też jest powodów do biegania! Znajdź swój i podziel się nim z nami!

Najciekawsze, najbardziej dowcipne i pomysłowe zgłoszenia, w kategorii foto oraz oddzielnie w kategorii video, nagrodzimy trzema parami butów biegowych New Balance kultowego modelu 1080 i trzema zestawami wszystko-mierzącej wagi Amazfit Smart Scale oraz opaski sportowej Band 5.

Jak wziąć udział w konkursie?

  • Zrób zdjęcie lub nagraj krótki (do 60 sek.) filmik, na którym pokażesz nam jaki jest Twój powód, by biegać.
  • Zamieść zdjęcie lub filmik na własnym profilu na Facebooku lub Instagramie do dnia 24 stycznia. Pamiętaj, aby oznaczyć post jako publiczny, abyśmy mogli go odnaleźć.
  • W poście użyj koniecznie #ReasonToRun2021 oraz oznacz @MaratonWarszawski, abyśmy mogli dotrzeć do Twojego zgłoszenia.

Do dnia 1 lutego jury konkursu wybierze po trzy najlepsze prace w kategoriach foto oraz video, które zostaną opublikowane na naszym Facebooku i Instagramie.

Wygraj buty do biegania New Balance lub wagę i opaskę sportową

Autorów trzech najciekawszych prac w kategorii foto nagrodzimy flagowym modelem butów marki New Balance – 1080! Dzięki nim w pełnym komforcie wkroczycie w Nowy Rok, przygotowując się na biegowe wyzwania. To jeden z najpopularniejszych modeli, który od lat cieszy się uznaniem biegaczy na całym świecie.

Na trzech laureatów kategorii video czeka zestaw w postaci inteligentnej wagi oraz opaski sportowej Band 5 od Amazfit o wartości 408zł. Dzięki jednej z najbardziej zaawansowanych technologicznie wadze Huami Amazfit Smart Scale oraz współpracującej z nią aplikacji mobilnej, będziecie mogli monitorować nie tylko wagę ciała, lecz również poziom tkanki tłuszczowej, tłuszczu trzewnego, tkanki podskórnej tłuszczu, białka oraz wody. Amazfit Smart Scale mierzy 16 kluczowych wskaźników zdrowia.

Współpracująca z nią wodoszczelna, multisportowa opaska Huami Amazfit Band 5 zarejestruje także Wasze aktywności. Natomiast takie czujniki jak pulsometr, pulsoksymetr, czy licznik spalonych kalorii zapewnią Ci na co dzień przydatne informacje o Twoim ciele.

Do biegu, gotowi…start!

REGULAMIN KONKURSU >>>