24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

10 tysięcy zapisanych!

19-02-2016 10:02

Już ponad 10 tys. osób dokonało rejestracji na 11. PZU Półmaraton Warszawski! Luty to ostatni miesiąc podstawowej opłaty startowej. Od 1 marca ceny pakietów wzrosną z 80 do 120 zł za wariant z koszulką bawełnianą oraz ze 115 do 155 zł za wariant z koszulką techniczną adidas. Nie zwlekaj – zapisz się!

Aż pół tysiąca z biegnących w tym roku będą stanowili uczestnicy charytatywnej akcji #BiegamDobrze. Nasi dobroczynni biegacze w tej edycji zebrali już 250 tys. zł na rzecz organizacji-beneficjentów. Wśród podmiotów, na rzecz których prowadzone są zbiórki znalazły się: Fundacja Rak’n’Roll. Wygraj Życie!, Fundacja Wcześniak, Amnesty International, Fundacja Dzieci Niczyje, Fundacja Synapsis i WWF Polska. Choć rejestracja ścieżką charytatywną zakończyła się 15 lutego, możecie dalej weryfikować i stawiać przed sobą kolejne wyzwania do realizacji. Zbiórki #BiegamDobrze prowadzone są do 13 kwietnia.

W tym roku Półmaraton po raz pierwszy wystartuje z Placu Trzech Krzyży i pobiegnie m.in. Traktem Królewskim, Placem Piłsudskiego, Nowym Miastem, Starą Pragą i Łazienkami Królewskimi. Kolorytu biegowi powinna dodać przeprawa na drugi brzeg Wisły mostami Gdańskim i Świętokrzyskim. Zeszłoroczna edycja PZU Półmaratonu Warszawskiego zgromadziła 13 tys. uczestników i ustanowiła rekord frekwencji biegów w Polsce.

ZAPISZ SIĘ!