24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy S.A. dostarczy owoce dla uczestników 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego

01-03-2024 14:03

Po raz kolejny sponsorem owoców, którymi będą się posilać uczestnicy 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego będzie spółka Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy S.A.

Ustalając nasz plan i budżet działań sponsorowanych na kolejny rok zawsze pamiętamy o Półmaratonie Warszawskim – mówi Iwona Marszałek, dyrektor Biura Promocji i Komunikacji spółki Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy S.A. – To wspaniała impreza. Doskonale zorganizowana, z piękną trasą, w mieście, które w ten dzień, aż tętni energią. Cieszę się, że możemy być częścią tego wydarzenia. Wszystkim biegaczom życzę wspaniałej, niezapomnianej przygody, a tym którzy „polują” na życiówkę spełnienia marzeń. Jesteśmy z Wami i kibicujemy Wam z całych sił.

 

Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy S.A. to największy rynek hurtowy w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Pod względem wielkości ustępuje tylko podparyskiemu Roungis, a mniejsze są m.in. hiszpańskie rynki w Madrycie i Barcelonie, kraju, który dzierży prym w Europie jeżeli chodzi o produkcję warzyw i owoców.

Podstawowy obszar oddziaływania to województwa: mazowieckie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, lubelskie, pomorskie, łódzkie.

Szacuje się, że ponad 14 milionów konsumentów spożywa owoce i warzywa, które pochodzą z Rynku Hurtowego w Broniszach.