24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Ruszyły zapisy na New Balance Bieg na Piątkę!

07-02-2022 12:02

Zapraszamy Was do udziału w New Balance Biegu na Piątkę! Jeśli nie zdecydujesz się na dystans półmaratonu, bądź jest na to jeszcze za wcześnie, wystartuj na 5 kilometrów i poczuj atmosferę 16. Półmaratonu Warszawskiego!

Pięć kilometrów to zarówno idealny dystans na początek przygody z bieganiem, jak i wyzwanie dla fanów krótszych dystansów. To także doskonała okazja, aby poczuć magię i stać się częścią wyjątkowego wydarzenia.

Bez względu na to czy chcesz złamać 20 minut, czy po prostu świetnie się bawić – chcemy, żebyś do nas dołączył. Bo w tym roku wiosna startuje w Warszawie!

Trasa biegu

Przed nami najszybsza piątka w Warszawie – gdzie na biegaczy czekać będzie długi zbieg przypadający na 3 kilometrze. Dla szybszych zawodników to doskonała okazja, aby się rozpędzić przed ostatnią długą prostą. Dla tych mniej zaawansowanych i początkujących uczestników, to szansa na złapanie oddechu i napędzenie nóg raz jeszcze, tuż przed samym finiszem.

Sponsor tytularny

Amerykańska marka New Balance od roku 2019 roku jest parterem technicznym Półmaratonu jak i Maratonu Warszawskiego, które dołączyły tym samym do grona najbardziej uznanych biegów na świecie – w Nowym Jorku, Londynie czy Rotterdamie. Udana współpraca przełożyła się na jeszcze mocniejsze zacieśnienie współpracy, wynikiem czego Bieg na Piątkę zyskał mocnego sponsora tytularnego.

Termin: 27.03.2022, godzina 13:00
Opłata startowa: 65 złotych
Kwota minimalna #BiegamDobrze: 200 złotych