24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Niespodzianka w pakiecie startowym!

03-03-2023 08:03

Pogoda w marcu potrafi nieźle zaskoczyć. Dlatego też, Nationale-Nederlanden dokłada do Waszych pakietów startowych gadżet, który pozwoli Wam lepiej przygotować się na pogodowe niespodzianki.

Każdy biegacz 17. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego oraz New Balance Biegu na Piątkę w swoim pakiecie startowym znajdzie rękawki biegowe od Nationale-Nederlanden. Osoby, które otrzymają pakiety startowe pocztą, będą mogły odebrać rękawki w dniu imprezy w punkcie zawodów.

– Półmaraton, maraton, ultra – oczywistym jest, że każdy bieg wymaga dobrego przygotowania fizycznego i psychicznego. Poza kondycją warto zadbać o ciało i na treningi czy główny zbieg zabrać bufkę, czy właśnie rękawki biegowe. To gadżet, który chroni ramiona przed zimnem, a więc przydaje się, zwłaszcza gdy pogoda jest jeszcze niestabilna (jak to często bywa na początku wiosny) – mówi Tomasz Zyśko, ultramaratończyk, dyrektor zarządzający ds. sprzedaży w Nationale-Nederlanden.

Tomek jest jednym z dwóch Polaków, którzy w lipcu tego roku pokonają 217 km w ultramaratonie Badwater 135. Ten bieg odbywa się w Dolinie Śmierci i jest zaliczany do najtrudniejszych na świecie. Start znajduje się na wysokości 86 m p. p. m., zaś meta – na wysokości 2550 m. W lipcu temperatura w tym rejonie sięga nawet 54 stopni Celsjusza.

Tomka spotkacie w strefie Nationale-Nederlanden – podczas odbierania pakietów startowych (Expo w PKiN) 25 marca oraz strefie marki w miasteczku biegowym 26 marca.