24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Ostatni dzień niższych opłat startowych na 18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski i New Balance Bieg na Piątkę!

29-02-2024 07:02

18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski jest największym wiosennym wydarzeniem sportowym Polski. Głównemu biegowi towarzyszy New Balance Bieg na Piątkę. Impreza odbędzie się 24 marca w Warszawie, na liście startowej obu biegów jest już ponad 14 tysięcy zawodników. Do końca lutego obowiązują niższe opłaty startowe – zapiszcie się przed zmianą! 

 

Ostatnia szansa na niższą opłatę startową

Tylko do końca miesiąca, do czwartku 29 lutego, obowiązują aktualne, niższe opłaty startowe. Koszty podstawowych pakietów startowych wynoszą: 180 złotych na 18.  Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski oraz 79 złotych na New Balance Bieg na Piątkę. Dodatkowo, wszyscy zapisujący się na bieg na dłuższym dystansie przed 1 marca mają gwarancję wyboru strefy startowej.

Rejestracja odbywa się na stronie rejestracji>>>

 

Pomarańczowi bohaterowie na start!

Bierzecie udział w akcji #BiegamDobrze? To wiadomość dla Was! Aby otrzymać numer startowy na 18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski lub New Balance Bieg na Piątkę w prezencie od wybranej Fundacji musicie zebrać kwotę minimalną! Czas na jej zebranie macie do końca miesiąca, do 29 lutego!

Dowiedz się więcej >>>
Dogodna trasa biegu i piękne medale

Trasy zarówno tegorocznego półmaratonu jak i towarzyszącemu mu biegu na 5 kilometrów są szybkie i płaskie, co sprzyja biciu rekordów życiowych. Start obu biegów ulokowany będzie na moście Poniatowskiego, a meta na błoniach PGE Narodowego, podobnie jak miało to miejsce 10 lat temu! W tym roku podczas wydarzenia rozegrane zostaną również Mistrzostwa Polski w Półmaratonie.

Poznaliśmy już wzory koszulek oraz medali – odliczamy dni do biegu!


Nie zwlekaj i zapisz się na bieg już teraz za niższą opłatą!

Więcej informacji o nadchodzącym biegu: https://nnpolmaratonwarszawski.com

Zapisz się już teraz: https://rejestracja.maratonwarszawski.com