24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Saturn podkręca tempo 11. PZU Półmaratonu Warszawskiego

21-03-2016 10:03

Saturn dołącza do grona partnerów 11. PZU Półmaratonu Warszawskiego. Kibicując wszystkim miłośnikom sportu, sieć sklepów z elektroniką użytkową Saturn zaplanowała dla biegaczy szereg atrakcji. Dodatkowo wszyscy uczestnicy imprezy znajdą w swoich pakietach funkcjonalne, termiczne rękawki biegowe.

Uznane przez dziennikarzy serwisu Polska Biega za gadżet roku 2015 z pewnością przydadzą się wszystkim uczestnikom na tak długim dystansie. Rękawki chronią przed chłodem, wiatrem, lekkim deszczem czy piekącym słońcem. Łatwo się je zakłada i jeszcze prościej zdejmuje, nawet w pełnym biegu. Rękawki są bardziej praktyczne niż sportowa bluza, zajmują mniej miejsca i można je przechowywać w kieszeni.

Saturn wspiera kreatywność, pomaga rozwijać pasje i przyciąga ludzi aktywnych. Klienci dzielą się z nami swoimi zainteresowaniami, my zaś staramy się za pomocą najnowszych technologii wspierać ich w realizacji celów. Dlatego sklepy Saturn oferują najpełniejszy na rynku wybór nowoczesnej elektroniki sportowej oraz urządzeń, które pomogą zadbać o swoją dietę, kondycję i zdrowie – powiedziała Wioletta Batóg, Rzecznik Prasowy sieci Saturn.

Specjalnie dla biegaczy, marka Saturn zebrała porady ekspertów dotyczące odpowiedniego przygotowania do startu w półmaratonie. Każdy miłośnik ruchu na świeżym powietrzu dowie się m.in. jak powinna wyglądać rozgrzewka sportowca, jak #technologiapodkrecatempo oraz co zrobić, aby być fit. Warto więc obserwować stronę www.saturn.pl i śledzić profile marki na Facebooku oraz Intagramie.

Saturn_Skymaster

Dla biegaczy został również przygotowany specjalny konkurs. W okolicach stacji metra Stadion Narodowy, na trzynastym kilometrze trasy, ustawiony zostanie fotoreporter, który wszystkim biegnącym w rękawkach zrobi zdjęcia. Następnie jurorzy wybiorą cztery najmocniej okazujące swój entuzjazm osoby, które za swoją radość zostaną nagrodzone deskorolkami elektrycznymi Skymaster.

A więc do biegu, gotowi, START!