24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Czas na zebranie kwot minimalnych w #BiegamDobrze!

23-02-2024 11:02
Bierzecie udział w akcji #BiegamDobrze? To wiadomość dla Was!

Aby otrzymać numer startowy na 18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski lub New Balance Bieg na Piątkę w prezencie od wybranej Fundacji musicie zebrać kwotę minimalną! Czas na jej zebranie macie do końca miesiąca, do 29 lutego! Ten rok jest przestępny, więc na zebranie potrzebnych środków mamy jeden dzień więcej, niż zazwyczaj. Nie przegapcie szansy na pomarańczowy numer startowy!

 

Ile wynoszą kwoty minimalne?

Kwoty minimalne wynoszą:
  • 400 złotych w przypadku 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego
  • 200 złotych w przypadku New Balance Biegu na Piątkę

Gdy Wasze skarbonki osiągną wymagane kwoty gwarantujące start w biegu, otrzymacie numer startowy na bieg i Wasze nazwisko pojawi się na liście startowej wybranego dystansu.

Pamiętajcie – zbiórki osób, które zbiorą wskazaną kwotę (lub ją przekroczą) potrwają do 5 kwietnia 2024 r. To jeszcze ponad miesiąc, by w jak największym zakresie wspomóc podopiecznych wybranej Organizacji.

 

Wyjątkowe dofinansowanie od Nationale-Nederlanden dla biegaczy z długiego dystansu
Nationale-Nederlanden ponownie wspiera akcję #BiegamDobrze i dokłada dodatkowe kwoty do trzech największych zbiórek! Trzy osoby, startujące na dystansie półmaratonu, które do 23 marca do godziny 12:00 uzbierają w swoich skarbonkach najwięcej, otrzymają dodatkowe dofinansowanie. Nationale-Nederlanden przekaże:

  • 15 000 złotych dla największej zbiórki,
  • 10 000 złotych dla drugiej największej zbiórki,
  • 5 000 złotych dla trzeciej największej zbiórki.
Jest o co walczyć! Szczegóły >>>
Sprawdź swoją zbiórkę i osiągnij kwotę minimalną!
Aktualny stan swojej zbiórki sprawdzisz logując się do Panelu Biegacza >>>. Sprawdź uzbieraną kwotę i przeprowadź mobilizację wśród bliskich – może wyjątkowe wyzwanie, przebranie na bieg lub oferta ugotowania obiadu? Pamiętaj, że sam też możesz zasilić swoją zbiórkę tak, by wesprzeć wybraną Fundację.
Co jeśli się nie uda?
Jeśli okaże się, że nie zbierzesz wymaganej kwoty – zgromadzone środki zasilą konto wybranej fundacji, a Ty zapiszesz się na wybrany bieg ścieżką tradycyjną.
Więcej o akcji: https://biegamdobrze.pl