24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Rejestracja na New Balance Bieg na Piątkę zakończona! Dziękujemy!

18-03-2024 16:03

Właśnie zakończyły się zapisy na New Balance Bieg na Piątkę! Osiągnięty został limit pięciu tysięcy uczestników. Lista startowa została zapełniona stuprocentowo! Dziękujemy wszystkim, którzy pobiegną w biegu towarzyszącym 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonowi Warszawskiemu. Widzimy się już w niedzielę, start biegu o 9:30!

 

Zapraszamy do lektury Informatora, który przygotowaliśmy z myślą o uczestnikach – zapoznajcie się z mapami i instrukcjami technicznymi przed biegiem!

 

ODBIÓR NUMERU STARTOWEGO

Numery startowe będzie można w Biurze Zawodów w Pałacu Kultury i Nauki (Ul. Plac Defilad 1, wejście od ul. Marszałkowskiej).

Godziny otwarcia Biura Zawodów:
22 marca 2024 (piątek) – 14:00 – 20:00
23 marca 2024 (sobota) – 10:00 – 20:00

UWAGA! W dniu biegu Biuro Zawodów nie będzie czynne.

Pamiętaj – kolejki tworzą się wyłącznie w momencie otwarcia biura! Nie przychodź na sam początek działania Biura, jeśli nie musisz, aby uniknąć tłoku. Pracujemy cały dzień – na pewno zdążysz odebrać pakiet.

  • Jeśli odbierasz pakiet startowy osobiście – pakiet zostanie wydany na podstawie dokumentu tożsamości ze zdjęciem.
  • Jeśli chcesz, żeby ktoś odebrał pakiet startowy w Twoim imieniu – wydrukuj i podpisz kartę startową (do pobrania z profilu zawodnika – TWOJE BIEGI->POBIERZ KARTĘ STARTOWĄ) oraz dołącz ksero lub zdjęcie swojego dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Na podstawie tych dwóch dokumentów, Twój pakiet startowy będzie mogła odebrać inna osoba.