24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

5 tysięcy nazwisk na liście startowej na 17. Półmaraton Warszawski!

25-01-2023 12:01

Na liście startowej na 17. Półmaraton Warszawski jest już ponad 5 tysięcy nazwisk! Chętnych do zmierzenia się z dystansem półmaratonu 26 marca przybywa. Ostatnia niedziela marca będzie okazją do pierwszego wiosennego startu dla wielu biegaczy – zapisy cały czas są otwarte! 

– „Cieszymy się, że jest już nas 5 tysięcy! To będzie po raz kolejny znakomite powitanie wiosny – co roku obserwujemy, ile radości sprawia to wydarzenie. Półmaraton Warszawski nigdy się nie nudzi! Mamy na liście startowej osoby, które biegają regularnie i widzimy się z nimi co roku, ale są też nowe nazwiska i mamy nadzieję, że debiutantów będzie tylko więcej i więcej”. – komentuje Magda Skrocka, zastępca dyrektora w Fundacji „Maraton Warszawski.

 

Ostatni tydzień niższych opłat!

Trwa właśnie ostatni tydzień niższych opłat startowych – wraz z końcem stycznia zmieni się opłata startowa na 17. Półmaraton Warszawski. Przypominamy i zachęcamy do zapisów. Nie zwlekajcie również z opłaceniem zgłoszenia! Osoby, które wypełniły formularz rejestracyjny na stronie, ale nie opłaciły pakietu, również zostaną objęte zmianą.

Do 31 stycznia 2023 r. opłata startowa wynosi 150 zł. Od 1 lutego 2023 r. do 15 lutego 2023 r. pakiet startowy dostępny będzie w cenie 170 zł.

 

Drugi bieg tego dnia – 5 kilometrów czeka na uczestników

Dla wszystkich tych, dla których półmaraton to zbyt dużo lub tych, którzy wolą ścigać się na krótkich dystansach, mamy drugi bieg tego dnia – New Balance Bieg na Piątkę. Zawody na dystansie 5 kilometrów to szansa na wywalczenie życiówki, a także okazja do debiutu w biegu ulicznym. Rozpoczęcie biegowej przygody od krótszych dystansów to wybór rozsądny i naturalnie ukierunkowujący na rozwój biegacza i wydłużanie dystansów.


Oba biegi dzielić będą Miasteczko Biegacza. Z kolei start i meta obu tras będą ulokowane w bardzo bliskim sąsiedztwie — sprzyja to uczestnictwu w zawodach przez grupy znajomych biegających różne dystanse. Wspaniała oprawa i atmosfera Wielkiego Święta biegania w Warszawie – dla tych emocji warto być z nami 26 marca! 

Na uczestników czeka EXPO przed wydarzeniem, wyłączone z ruchu drogowego ulice, szybkie trasy i szansa na bycie częścią jednego z największych biegów w Europie oraz pamiątkowe medale. Do wydarzenia zostało mniej niż 60 dni!