24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Zapraszamy na treningi do 15. Półmaratonu Warszawskiego

11-05-2021 08:05
 

NEW BALANCE RUN CLUB

 

  W NBRC Warszawa wiemy, jaka moc drzemie w grupie! Każdy z nas jest inny i każdy bierze oraz daje grupie cos innego. Łączy nas jednak jeden cel. Wszyscy chcemy być lepszymi biegaczami, a każdy wspólny trening przybliża nas do jego realizacji.

 

W 2021 stawiamy na rozwój naszej społeczności i chcielibyśmy dołączyć do naszej biegowej rodziny największe grupy biegowe z całej Polski.

 

 

AGRYKOLA

ŚRODA 18:00 – 19:00

 
Trening przygotowujący do 15. Półmaratonu Warszawskiego
Okres wiosenno-letni, do wakacji, poświęcimy na pracę nad szybkością i siłą. Tak, żebyście poprawili się na 5 i 10 km! Później będziemy realizować trening wytrzymałościowy przygotowujący do startu w Półmaratonie Warszawskim i Maratonie Warszawskim. Treningi na Agrykoli przygotują Cię pod starty w najważniejszych imprezach. Nie planujesz startów? Wpadnij do nas, a zobaczysz że przekazana wiedza i praktyka spowodują poczucie najlepiej spędzonego czasu dla siebie w tygodniu!
 

 

TRENINGI PROWADZĄ:

   

Bartek Olszewski

Ci, którzy są z nami dłużej znają go na pewno. A tym, którzy nie mieli jeszcze przyjemności go poznać, przedstawiamy Bartka Olszewskiego aka Warszawskiego Biegacza -warszawskibiegacz.pl (vel Wodzu) -naszego trenera! Wywodząc się ze świata kanapowców, amatorów, ruszył na trasę i zanim się obejrzał to przebiegł kilkanaście maratonów i zwyciężył w prestiżowym Wings for Life Run! Twierdzi, że głowę ma pełną pomysłów więc gwarantujemy -z Bartkiem na treningach na pewno nie będziecie się nudzić.

   

Kasia Gorlo-Olszewska

Nasza trenerka, biegaczka, triathlonistka i mama, pokazująca, że nawet dorośli, zapracowani amatorzy mogą odnaleźć siebie na ścieżkach biegowych. Motywację do biegania chce przekazywać wszystkim przez swojego bloga Run The World , ale jak ktoś zapyta ją o „Who”, to odpowiada „Girls!”. Nie bez powodu zresztą, bo jak sama ostatnio relacjonuje, przymierza się do startów wraz… ze swoją małą córeczką w wózku!

 

ZAPRASZAMY TAKŻE NA POZOSTAŁE TRENINGI NBRC

 
ŻOLIBORZ

WTOREK 19.00 –20.00

 
Trening szybkości, siły i wytrzymałości na bieżni lekkoatletycznej
NEWONCE BAR

CZWARTEK 19.00 –20.00

Trening rekreacyjny, dla wszystkich grup zaawansowania. Włączone elementy treningu funkcjonalnego
 

 

PEŁNA KADRA TRENERSKA NBRC

 

Bądź na bieżąco i obserwuj kanały NBRC na Facebooku i Instagramie.