24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Totalny odLOT Singapur 2018

08-03-2018 16:03

Pierwsza odsłona naszego odLOTowego konkursu odbyła się w 2017 roku. Wtedy gra toczyła się o bilety lotnicze na nowo otwartą trasę Warszawa-Los Angeles oraz pakiety startowe na maraton w mieście Aniołów.

W 2018 roku lecimy w kolejne miejsce i wysyłamy Was do Miasta Lwa!  

Pierwsi pasażerowie skorzystają z bezpośredniego połączenia WARSZAWA-SINGAPURjakie uruchamia LOT – oficjalny partner 13. PZU Półmaratonu Warszawskiego – już w maju. Będzie to kolejna trasa, na którą wyleci Dreamliner LOTu. Zwycięzca naszego konkursu będzie miał okazję osobiście sprawdzić najwygodniejsze bezpośrednie połączenie lotnicze, a także przekonać się  na własnej skórze, jak biega się maraton w  grudniu, gdy temperatura powietrza wynosi 30 stopni!

Każdy, kto zdecydował się na start w 13. PZU Półmaratonie Warszawskim, ma szansę stać się właścicielem vouchera na podwójny bilet lotniczy na trasie Warszawa – Singapur – Warszawa oraz dwóch pakietów startowych na Standard Chartered Singapur Marathon.

Brzmi zachęcająco? Sprawdź, co trzeba zrobić i do dzieła!

  1. Ukończ 13. PZU Półmaraton Warszawski.
  2. Zgłoś się do konkursu, nagraj 120 sekundowy filmik i przekonaj nas, że to właśnie Ty powinieneś wygrać lot i pakiety startowe.
  3. Ukończ 40. PZU Maraton Warszawski i czekaj na wiadomość od nas.
    REGULAMIN

Biegnij!