24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Kuehne+Nagel i DAF Trucks Polska partnerami logistycznymi Maratonu i Półmaratonu Warszawskiego

08-09-2021 17:09

Dzięki Kuehne+Nagel oraz DAF Trucks Polska będziecie mogli zdeponować, a następnie odebrać swoje rzeczy w specjalnie oznaczonych naczepach Kuehne+Nagel, które zostaną przetransportowane ciągnikami DAF Trucks Polska. Obie firmy zostały wybrane ze względu na kluczową rolę, jaką odgrywają na polskim rynku transportowym.

„Misja Fundacji „Maraton Warszawski” dotycząca popularyzacji biegania jest spójna z wartościami pielęgnowanymi w Kuehne+Nagel. Wspieranie pracowników w realizacji ich sportowych ambicji jest nieodłącznym elementem naszej kultury organizacyjnej. Wierzymy, że równowaga pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym pozwala naszym pracownikom na rozwój własnych pasji i samorealizację. Cieszymy się, że w tym roku możemy uczestniczyć w tym wydarzeniu i wspierać logistykę tak prestiżowej imprezy” – komentuje Wojciech Sienicki, dyrektor zarządzający w polskim oddziale Kuehne+Nagel.

W Maratonie wystartuje 10 zawodników z Kuehne+Nagel oraz 10 zawodników z firmy DAF Trucks Polska, a dziesiątki wolontariuszy wraz z rodzinami będą dopingować swoich kolegów i swoje koleżanki podczas ich sportowych wyczynów. Dodatkowo podczas całego dnia imprezy będzie można odwiedzić stoisko partnerów logistycznych w Multimedialnym Parku Fontann w Warszawie.

„DAF Trucks Polska wspiera aktywność fizyczną jako niezwykle ważny element rozwoju w całościowym podejściu do zdrowia i wydajności ludzkiej. Są to elementy nierozerwalnie związane z filozofią firmy DAF, która ma ambicję pokonania dodatkowej mili, aby dostarczać właściwych rozwiązań transportowych dostosowanych do warunków pracy. Bycie najbliżej klienta i rynku wymaga dużej sprawności operacyjnej. Hart ducha i wytrwałość wykuwa się w efekcie realizacji osobistych ambicji podczas zdrowej rywalizacji sportowej, dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w tych i kolejnych zmaganiach. Zapraszamy też do naszego stoiska przy Multimedialnym Parku Fontann, gdzie przygotowaliśmy szereg atrakcji w tym pierwszą w Polsce publiczna prezentację Nowej Generacji Pojazdów DAF” – powiedział Mariusz Piszczek Dyrektor Zarządzający DAF Trucks Polska.