24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Nice To Fit You i Maraton Warszawski: Wspólnie na nowych trasach!

24-01-2024 10:01

Z radością ogłaszamy, że Nice To Fit You, czołowy gracz w branży diet pudełkowych, kontynuuje i rozszerza swoją współpracę z Fundacją “Maraton Warszawski”. Przez kolejne dwa lata, NTFY będzie oficjalnym sponsorem naszych wydarzeń biegowych, włączając w to wrześniowy Mini Maraton w Warszawie.

Nadchodzące wydarzenia biegowe

Pierwszym wspólnym wydarzeniem w sezonie 2024 będzie 18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski, który odbędzie się 24 marca. Po wakacjach, Nice To Fit You pojawi się jako główny sponsor Warszawskiej Dychy oraz 46. Nationale Nederlanden Maratonu Warszawskiego, a także po raz pierwszy jako sponsor główny Mini Maratonu dla dzieci i młodzieży.

Wspólne zaangażowanie w zdrowy tryb życia

  • Jesteśmy dumni za każdym razem, gdy kluczowi Partnerzy przedłużają i rozwijają współpracę z nami. Ostatnie dwa lata były dla Fundacji okresem dynamicznego rozwoju. Poszerzenie działań Nice To Fit You o sponsoring biegów dziecięcych dodaje naszej relacji jeszcze więcej dynamiki. Jest to potwierdzenie nie tylko ogromnego potencjału tej współpracy, ale również zobowiązania do tworzenia innowacyjnych i inspirujących projektów. Decyzja o przedłużeniu partnerstwa na kolejne dwa lata to dla obu stron ważny krok i podkreślenie wspólnego zaangażowania w promocję zdrowego trybu życia i pasji do biegania. Jesteśmy gotowi na dalszy bieg z Nice To Fit You, pełen ważnych chwil dla naszych uczestników – mówi Marek Tronina, prezes Fundacji „Maraton Warszawski.

Jak mówi brand managerka Nice To Fit You, Sylwia Ramos Wójcik, współpraca z Fundacją “Maraton Warszawski” jest ważnym elementem w realizowanej przez markę strategii wspierania i motywowania swoich klientów w podejmowaniu aktywności fizycznej i zmiany nawyków na zdrowsze. 

  • Chcemy zachęcać nie tylko naszych klientów, ale i wszystkie obserwujące nas osoby do rozbudzania w sobie smaku sportowej pasji i dbania o siebie poprzez ruch oraz wszelkie sportowe aktywności. Podczas wydarzeń Fundacji “Maraton Warszawski” będziemy wspierać zarówno biegaczy trenujących profesjonalnie, jak i tych uprawiających ten sport zupełnie amatorsko. Cele biegaczy są różne, ale smak osiąganych sukcesów jest zawsze wyjątkowy. 

Jak ponadto dodaje brand managerka, Nice To Fit You chce wspierać biegaczy także dostarczając im odpowiednio zbilansowane posiłki

  • Treningi do Półmaratonu i kolejnych biegów najlepiej robić pod okiem profesjonalnego trenera. Natomiast gdy trzeba je pogodzić z pracą zawodową i życiem prywatnym, nierzadko okazuje się, że brakuje czasu na odpowiednie, choć kluczowe w takich przygotowaniach, żywienie. Wtedy nasza dieta pudełkowa z odpowiednio zbilansowanym składem i posiłkami staje się wielkim sprzymierzeńcem – komentuje Sylwia Ramos-Wójcik.

Specjalna promocja dla biegaczy

Dodatkowo, w ramach tej współpracy, Nice To Fit You oferuje specjalną promocję: z kodem „BIEG” otrzymacie 14% zniżki na dietę pudełkową przy zamówieniach na minimum 14 dni. To idealna okazja, aby zadbać o swoje żywienie i przygotować się do nadchodzących biegów. Promocja trwa do 26 stycznia, więc nie przegapcie tej wyjątkowej okazji!