24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

EKIDEN – Maraton Sztafet wystartuje 20 maja! Zapisy na największy drużynowy bieg sztafetowy w Polsce rozpoczną się 9 lutego!

01-02-2023 18:02

Rywalizacja zespołowa to emocje na najwyższym poziomie od startu do mety, a także znakomita okazja do integracji w grupie znajomych, współpracowników czy rodziny. Maraton pokonany w sześcioosobowym zespole to wyzwanie i dobra zabawa! W tym roku EKIDEN odbędzie się 20 maja. Zapisy rozpoczną się 9 lutego! 

 

Maraton przebiegnięty w drużynie 

Zawodnicy każdej drużyny składającej się z 6 osób będą mieli do pokonania łącznie dystans równy długości maratonu. Pierwszy zawodnik EKIDENU pokonuje odcinek 7,195 km, dwaj następni 10 km, a trzej kolejni – po 5 km. W sumie – 42,195 km. 

 

Integracja i zabawa w większym gronie

Nie musimy przekonywać, jak istotne jest integrowanie zespołów, rodzin, grup znajomych. Szukamy wspólnych aktywności, zajęć i okazji do spotkania. Nic nie zacieśnia więzów bardziej niż rywalizacja drużynowa i praca zespołowa. Taki właśnie jest EKIDEN – finalny wynik będzie efektem pracy wszystkich członków drużyny!

– Sport jest idealnym sposobem na integrację – wprowadza nas w zupełnie inne od codziennego środowisko. Pozwala wyzwolić nieodkryte cechy i wzmacniać te, które są naszymi silnymi stronami. Rywalizacja drużynowa pobudza poczucie jedności i przynależności. Wynik każdego uczestnika będzie miał znaczenie, będzie składową końcowego rezultatu. Na końcu – EKIDEN to po prostu dobra zabawa i szansa na wspólnie spędzony dzień – do startu w zawodach zachęcają organizatorzy.

 

Zbieraj drużynę – zapisy startują 9 lutego! 

Kompletuj swój 6-osobowy team i stań do rywalizacji z drużynami firmowymi, grupami biegowymi, rodziną czy po prostu przyjaciółmi. Pokonajcie razem maraton już 20 maja na Kępie Potockiej w Warszawie! 

Przyszedł czas dać się ponieść sportowej zespołowej rywalizacji. Nic nie wzbudza emocji bardziej niż rywalizacja drużynowa! Rejestracja rozpocznie się 9 lutego!