24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Cechini Muszyna wspiera 15. Półmaraton Warszawski

02-09-2021 16:09

Wyprzedzamy inicjatywy – Cechini Muszyna, wysokozmineralizowana woda bogata w magnez i wapń będzie wzmacniać zawodników 43. Maratonu Warszawskiego, 15. Półmaratonu Warszawskiego i biegów towarzyszących. Pomimo trudnego roku Cechini wzmacnia naturalnie i pomaga budować tradycje.

Cechini Muszyna – Polski producent wody wysokozmineralizowanej od lat wspiera zawodników Maratonu Warszawskiego. Łącznie udało się już wesprzeć sześć wydarzeń biegowych (w tym 40. oraz 41. edycje  Maraton Warszawskiego). W trudnym dla wszystkich roku 2021 marka Cechini kolejny raz podjęła decyzję o wsparciu kolejnego biegu maratońskiego.

“Każde zwycięstwo ma swoje źródło” – Cechini Muszyna wzmacnia naturalną wodą bogatą w składniki mineralne takie jak magnez i wapń osoby aktywne, sportowców oraz każdego, kto wybiera to co naturalnie smaczne i zdrowe. Woda wysokozmineralizowana Cechini będzie z maratończykami 26 września w Warszawie. Jesteśmy źródłem doskonałej wody z pięknej, zielonej miejscowości uzdrowiskowej Muszyna. Tym co najlepsze chcemy się dzielić: wysokozmineralizowaną wodą tworzoną przez naturę, bogatą w unikatowe składniki mineralne takie jak magnez i wapń, rozlewaną do ekologicznych butelek powstałych w 100% z recyklingu i nadających się w 100% do recyklingu. Wiemy, że w ręce osób aktywnych przekażemy doskonałą wodę i cieszymy się, że będziemy naturalnie wzmacniać składnikami mineralnymi (m.in magnez i wapń) tworzonymi przez naturę.

Chcemy w naturalny sposób zadbać o wspólne zdrowie i pokazać, że o naturalną odporność każdy z nas może budować codziennie. Tym co naprawdę wartościowe należy się dzielić. Ważne jest dla nas wsparcie nie tylko pięknej tradycji, ale także idea propagowania zdrowego, aktywnego stylu życia zgodnie z zasadą: “W zdrowym ciele zdrowy duch”.

Kolejny raz mamy przyjemność współpracować z Maratonem Warszawskim. To dla nas ważne, że woda pełna unikatowych, naturalnych minerałów, którą produkujemy w ekologicznych butelkach będzie wzmacniać maratończyków. Zielone inicjatywy Maratonu są dla nas szczególnie ważne. Zgodnie z ich ideologią: ważnym celem jest organizacja imprez przyjaznych środowisku. Honorujemy gospodarkę o obiegu zamkniętym, produkujemy butelki pochodzące w 100% z recyklingu, dzielimy się z maratończykami naturalnie doskonałą wodą i mamy nadzieję, że każda jej kropla zostanie wypita ze smakiem!