24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Zmierz swoje nawodnienie z wodą MAGNESIA podczas 16. Warszawskiego Półmaratonu Pokoju

18-03-2022 09:03

Już 27 marca podczas 16. Warszawskiego Półmaratonu Pokoju masz szansę sprawdzić poziom nawodnienia swojego organizmu. Przyjdź do namiotu MAGNESIA w Miasteczku Biegowym ulokowanym przy Multimedialnym Parku Fontann, spróbuj naszej wody mineralnej MAGNESIA i przekonaj się jaką jej ilość powinieneś wypijać każdego dnia, aby zapewnić swojemu ciału nie tylko odpowiednią hydratację, ale także optymalny poziom magnezu. Pomiary będą przeprowadzone, przez profesjonalną dietetyczkę i trenerkę, która zbada Twoje nawodnienie i doradzi jaka ilość magezu jest dla Ciebie najodpowiedniejsza, biorąc pod uwagę styl życia i poziom aktywności.

Szczególną uwagę na poziom nawodnienia i zawartość magnezu w ograniźmie powinni w tym wypadku zwrócić biegacze. Przy dynamicznej pracy mięśni, zaczynamy się pocić, by schłodzić ciało. Podczas intensywnego treningu wydzielane jest nawet 2,5 litra potu – to oznacza utratę dużej ilości wody, ale i cennych elektrolitów – w szczególności magnezu. Ten ostatni ma niezwykle istotne znaczenie dla każdej aktywnej osoby – zarówno zawodowca, jak i amatora.

Warto sięgnąć po wodę mineralną MAGNESIA, którą wyróżnia wysoka zawartość naturalnego, łatwo wchłanialnego magnezu. To największa zawartość naturalnego magnezu wśród produktów w tej kategorii. Jedna butelka wody MAGNESIA pokrywa do 68% dziennego zapotrzebowania na ten pierwiastek. Jednocześnie MAGNESIA jest wodą średniozmineralizowaną, idealną na każdy dzień. Pijąc ją regularnie, skutecznie uzupełniamy poziom magnezu w organizmie, bez obciążania go nadmiarem innych minerałów.

W 2022 roku MAGNESIA jest oficjalnym partnerem 44. Maratonu, 16. Półmaratonu Warszawskiego oraz biegu sztafetowego Ekiden.

Woda mineralna MAGNESIA zadba o nawodnienie oraz uzupełnienie magnezu na trasie biegu, natomiast  kibiców gorąco zapraszamy do wspierania uczestników w Strefie Kibica MAGNESIA ulokowanej przy ulicy Szwoleżerów, gdzie doping prowadzić będzie zespół bębniarzy razem z cheerleaderkami.

Zapraszamy do kibicowania z wodą MAGNESIA!