24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Poznaj dyrektora 11. PZU Półmaratonu Warszawskiego

24-03-2016 19:03

Jakub Jelonek, polski chodziarz i olimpijczyk z Pekinu został wylosowany na środowej konferencji do pełnienia roli dyrektora 11. PZU Półmaratonu Warszawskiego. Losowanie było częścią happeningu zorganizowanego przez dyrektora Fundacji „Maraton Warszawski” w ramach akcji charytatywnej #BiegamDobrze.

Ryszard Rembiszewski nigdy nie wylosował liczb, o których marzyłem, ale tym razem szczęście jednak mi sprzyjało – komentuje wynik sam zainteresowany. Powierzone obowiązki potraktował jak najbardziej poważnie – Przygotowuję się właśnie do wiosennych startów na Majorce. Wystartowałem nawet w ubiegłą niedzielę w półmaratonie w stolicy tej wyspy, Palmie, ale w związku z 11. PZU Półmaratonem Warszawskim pozmieniam swoje plany, żeby w końcu poczuć się jak prawdziwy dyrektor i doglądać ostatnich przygotowań, a przy okazji cieszyć się wielkim biegowym świętem. Mam nadzieję, że sprawdzę się w tej roli, a może nawet mi się spodoba…

Trzymamy kciuki, że również Wam spodoba się kadencja dyrektora Jelonka, a póki co czekamy na pierwsze instrukcje od naszego nowego szefa.