24 marca 2024 / March 24th, 2024

Akredytacje

Szanowni Państwo,

24 marca dwadzieścia tysięcy uczestników z całego świata ponownie pobiegnie malowniczą trasą przez serce stolicy, w jednej z największych imprez biegowych w tej części Europy – 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonie Warszawskim.

Zapraszamy do zgłaszania zapotrzebowania wszystkich przedstawicieli mediów zainteresowanych otrzymaniem akredytacji prasowej 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego oraz biegu towarzyszącego New Balance Bieg na Piątkę.


Wstęp do miasteczka biegowego i strefy mety biegu będzie możliwy jedynie po okazaniu akredytacji w formie opaski przyznanej przez organizatora wydarzenia. Mapę miasteczka publikujemy na dole wpisu.

Akredytacja MEDIA – upoważnia do wstępu do biura prasowego, przeprowadzania wywiadów na terenie imprezy oraz wykonywania zdjęć wzdłuż trasy biegu.

Akredytacja FOTO – upoważnia do wstępu do biura prasowego, prowadzenia wywiadów na terenie imprezy, wykonywania zdjęć wzdłuż trasy biegu, a także wstępu w wyznaczonym czasie do stref START oraz META (przysługuje maksymalnie jedna akredytacja FOTO na redakcję). Liczba akredytacji FOTO jest ograniczona. Możliwość obecności w strefie FOTO jest ograniczona czasowo. O zamknięciu strefy (po wbiegu czołowych zawodników) decyduje obsługa wydarzenia.

W celu otrzymania akredytacji należy wypełnić formularz dostępny TUTAJ >>>

Na Państwa zgłoszenia czekamy do końca dnia 22 marca.


Akredytacje odebrać będzie można w Biurze Prasowym w Pałacu Kultury i Nauki (ul. Plac Defilad 1, wejście od ul. Marszałkowskiej). Do Biura Prasowego będą prowadzić drogowskazy.

Godziny otwarcia:

• 22 marca 2024 (piątek) – 14:00 – 20:00
• 23 marca 2024 (sobota) – 10:00 – 18:00


KONTAKT DLA MEDIÓW:

Konrad Toporowicz
Partner of Promotion
k.toporowicz@partnersi.com.pl
tel.: 22 858 74 58 wew. 52
tel.: 600 140 152