24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

25 punktów kibicowania na trasie 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego!

22-03-2024 11:03
Sprawdźcie, jakie punkty kibicowania mamy dla Was na trasie 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego! Będą fundacje #BiegamDobrze, będą flagi, bębny, śpiewy, oklaski i marki wspierające biegaczy. Weźcie ze sobą swoich bliskich – doping jest bardzo potrzebny wszystkim biegaczom! Jesteśmy pewni, że im się spodoba – wybierzcie wspólnie dowolny punkt na trasie i do dzieła! Każdy chętny może dołączyć do zorganizowanego punktu, ale można też działać indywidualnie. 

Na trasie znajdują się strefy zorganizowane między innymi przez: Orkiestrę Reprezentacyjną Policji, organizacje #BiegamDobrze, zaprzyjaźnione grupy wolontariackie i zespoły muzyczne. Można odwiedzić też dzielnicę Bielany – przy ul. Gwiaździstej będzie dmuchaniec dla dzieci, gry i zabawa przy muzyce lub Lektykarskiej – gdzie przygotowaliśmy strefę rodzinną przy parku. Oraz, last but not least – punkty przygotowane przez sponsorów i partnerów biegu.

Wszystkich kibiców zapraszamy też na metę na błoniach PGE Narodowego i do Miasteczka Biegowego – tam również warto zajrzeć.
W Miasteczku czeka masa aktywności do sprawdzenia! Skorzystać będzie można między innymi: z badań profilaktycznych, przygotowanych kącików twórczych i aktywności dla najmłodszych, porad dietetyków, symulatora starczego i strefy pozwalającej zapoznać się z codziennością OzN. Będzie też możliwość spotkania z dawcami szpiku i dołączenia do bazy. Co więcej – spacer po miasteczku okazja do degustacji produktów marek wspierających imprezę. Czekając na swoich biegaczy Kibice będą mieli co robić!
Aby dostać się do Miasteczka rekomendujemy przyjazd metrem na stację Stadion Narodowy (M2).
Aby powiększyć, kliknijcie w obrazek.