24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Poradnik #BiegamDobrze – jak pomarańczowi bohaterowie zbierają miliony?

20-02-2024 13:02
#BiegamDobrze to sposób, by zdobyć numer startowy na największe biegowe imprezy w Warszawie jednocześnie pomagając potrzebującym. Podziw, wzruszenie i wdzięczność, wyjątkowe poczucie robienia czegoś dobrego przy okazji startu w biegu – tak podsumować można tą akcję. 
Zobaczcie i posłuchajcie, jak Kama Ryciak rozmawia z tymi, którzy zebrali już łącznie… 10 milionów złotych i pomagania-biegania się nie boją! Dzwonimy między innymi do Michała, aktualnego lidera zbiórek, Marty – inicjatorki wyjątkowego dofinansowania dla uczestników, Kasi, która rok temu zachwyciła przebraniem Barbie i Jana, który mówi o tym, jak wybrał swoją Fundację.

Każdy może dołączyć i dołożyć swoją cegiełkę – większą, lub mniejszą! Do końca lutego jest czas, by dołączyć do tego wyjątkowego, pomarańczowego grona. Pomagamy aż 11 organizacjom pozarządowym – każdy może znaleźć obszar, w który zechce się zaangażować.
Gdy decydujesz się na udział w #BiegamDobrze, zakładasz wirtualną skarbonkę – gdy uzbierasz kwotę minimalną, otrzymujesz pomarańczowy numer startowy i możliwość startu w biegu. Jeśli intencję i udział w akcji wolisz zatrzymać dla siebie lub chcesz szybciej osiągnąć zakładany cel, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby samodzielnie zasilić zbiórkę.
Wystartować z pomarańczowym numerem to zaszczyt i okazja do nadania swojemu biegowi dodatkowego celu, a jednocześnie… bardzo prosta sprawa! Posłuchajcie całości!