24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Akcja #Daję100% potrwa do końca kwietnia!

21-04-2020 11:04

Podczas dwóch tygodni, bo tyle trwa już akcja #Daję100%,  udowodniliście, że pomimo nakazu pozostania w domach na skutek epidemii, biegacze nie są bierni i wykazują się dużą wrażliwością na potrzeby chwili w trudnej sytuacji spowodowanej koronawirusem.

Wystarczyło oddać w ręce biegaczy dostosowany na potrzeby akcji system #BiegamDobrze, aby zaledwie w ciągu dwóch tygodni zgromadzić ponad 20 tysiecy złotych! Akcja miała się zakończyć 21 kwietnia, jednak Wasze zaangażowanie, jak i wciąż rosnące potrzeby personelu medycznego spowodowały, że postanowiliśmy przedłużyć akcję #Daję100% do 30 kwietnia.

W walce o formę i szczytny cel

Biegacze wręcz prześcigają się w pomysłach na biegowe wyzwania. To doskonała motywacja, aby pomimo nakazów pozostać aktywnym oraz sposób na zaangażowanie swoich znajomych do ruchu i finansowego wsparcia w szczytnej intencji.

Hitem okazał się zorganizowany indoorowy bieg online Kryj Ryj RUN, w którym aż 300 osób wykupiło pakiety startowe, z których dochód w całości trafił na konto zbiórki organizatorki wydarzenia, Marty Sprawki.

Basia Tukendorf podzieliła się z umiejętnością wykonania szpagatu, a także zachęca do ćwiczeń na balkonie. Bartek Banasik podjął się nie lada zadania przebiegnięcia maratonu…wokół stołu w salonie! A to tylko część wyzwań, które stawiają przed sobą biegacze.

Dołącz i zostań bohaterem dobroczynności

Przedłużony termin zbiórek to okazja do pozyskania jeszcze większych środków na już utworzonych zbiórkach, a także na dołączenie do akcji kolejnych uczestników. Mechanizm jest bardzo prosty. Wystarczy skorzystać ze specjalnie dostosowanego na potrzeby tej akcji systemu #BiegamDobrze i założyć swoją charytatywną zbiórkę. W ramach swojej akcji każdy uczestnik stawia przed sobą sportowe wyzwanie. Tu można puścić wodze fantazji tym bardziej, że możliwości jest jeszcze więcej, gdyż od wczoraj możemy opuszczać domy w celach rekreacyjnych. Tu jednak warto zachować dozę rozsądku i rozwagi, aby nie narażać zdrowia swojego i innych.