24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

DIAMANT PRO SPORT napędza aktywnych!

20-08-2021 10:08

Po raz kolejny Marka Diamant została partnerem 15. Półmaratonu Warszawskiego. Żele energetyczne Diamant Pro Sport znajdziecie w naszych pakietach startowych.

Dla wszystkich potrzebujących solidnej dawki energii marka Diamant przygotowała promocję cenową w swoim sklepie internetowym: -45% na zakup żeli energetycznych.

Co zrobić aby skorzystać z promocji?

  1. Wejdź na sklep.diamant.pl
  2. W koszyku podaj hasło „Pro Sport”
  3. Odbierz swój rabat -45% na zakup żeli Diamant Pro Sport.

Promocja trwa do 31.10.2021r.

 

PRO SPORT od Diamant to środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego – żel energetyczny przeznaczony do wspomagania organizmu w trakcie intensywnego wysiłku fizycznego. Dzięki temu, że wytwarzany jest z buraków cukrowych, nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów, jest nie tylko skutecznym, lecz także naturalnym źródłem energii.

W składzie znajdziesz:

  • różne postaci węglowodanów – jedne uwalniają się natychmiast, inne później, dostarczając energii na długo
  • podstawowe elektrolity uzupełniające straty sodu i potasu podczas wysiłku
  • naturalny aromat grejpfrutowy, który orzeźwia, przełamuje słodycz i pobudza wydzielanie śliny

Żel PRO SPORT jako jedyny na rynku – ma rekomendację kliniki sportowej Rehasport Clinic, która otacza opieką profesjonalne kluby sportowe. Jej specjaliści polecają żel uprawiającym sporty wytrzymałościowe i wszystkie wymagające uzupełniania energii, takie jak bieganie, kolarstwo, pływanie, triathlon.

Skuteczność ŻELU ENERGETYCZNEGO DIAMANT PRO SPORT zapewnia wyjątkowa receptura, powstała we współpracy z trenerem kadry olimpijskiej w żeglarstwie.