24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Potwierdź swój udział w biegu!

23-08-2021 14:08

Droga Biegaczko, Drogi Biegaczu,

jeżeli dokonywałaś/dokonywałeś opłaty startowej przed 14 lipca (ogłoszenie nowej daty biegu), koniecznie zapoznaj się z poniższymi informacjami!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy wypełnili w terminie ankietę dot. potwierdzenia udziału w biegu. Są jednak osoby, które jeszcze tego nie dokonały.

8 sierpnia minął czas rezygnacji z udziału w półmaratonie i zwrotu środków. Wciąż macie jednak możliwość, aby potwierdzić swój start w biegu w dn. 26 września 2021 lub przenieść numer startowy na przyszłoroczny 16. Półmaraton Warszawski bez dodatkowych opłat operacyjnych.

Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłaś/zrobiłeś – zaloguj się na swoim profilu na stronie rejestracji i wypełnij formularz dot. decyzji o starcie oraz (jeżeli potwierdzisz tegoroczny start) ankietę dot. statusu szczepienia. Ankiety pojawią się na ekranie automatycznie po zalogowaniu i są dostępne do 1 września.

Uwaga!

Osoby, które potwierdzą chęć udziału w tegorocznym półmaratonie i wypełnią ankietę dot. szczepienia będą mogły wybrać turę startową (WYBÓR TUR>>>).

Osoby, które nie udzielą odpowiedzi dot. potwierdzenia/przeniesienia startu będą traktowane jako uczestnicy 15. Półmaratonu Warszawskiego w dn. 26 września 2021 i losowo zakwalifikowane do jednej z tur startowych.

Wasze odpowiedzi udzielane w terminach umożliwiają nam sprawną organizację biegu dla Was i innych uczestników.

do zobaczenia!
zespół FMW