24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Vouchery cały czas w sprzedaży! Pakiet na bieg w prezencie!

03-01-2023 09:01

Vouchery na bieg cały czas w sprzedaży! Pakiet startowy na zawody — idące za nim postanowienie i piękny cel, to podarunek idealny dla wszystkich miłośników biegania! Jeśli chcesz sprezentować bliskiej osobie start w zawodach, to w naszym sklepie cały czas możesz dostać voucher na bieg!

 

Możesz obdarować swoich bliskich pakietem startowym na 17. Półmaraton Warszawski, New Balance Bieg na Piątkę lub 45. Maraton Warszawski. To doskonały “kop” motywacyjny na przyszły rok, który sprawi wiele radości każdemu miłośnikowi biegania.

Voucher jest do kupienia w naszym sklepie internetowym — sprawdź!

 

Jak to działa?

Voucher otrzymasz od nas mailem w ciągu dwóch dni roboczych. Do wiadomości załączony będzie plik PDF — kartka, która zawiera unikalny kod wraz z instrukcją jego użycia podczas rejestracji. Aby zrealizować prezent, osoba obdarowana musi samodzielnie zarejestrować się na zawody przez stronę rejestracji, używając kodu z vouchera.

Kody mają określony czas, w którym można je zrealizować! Daty ważności unikalnych kodów wpisane są na zamówionej karcie — osoba obdarowana będzie wiedzieć, do kiedy należy się zarejestrować, aby prezent nie przepadł.

 

Podaruj bliskiej osobie bilet do spełnienia marzenia!