24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

3 tysiące osób na New Balance Biegu na Piątkę! Dla kogo start na tym dystansie? Zapisy trwają!

20-03-2023 09:03

New Balance Bieg na Piątkę to szansa, by poczuć atmosferę wielkiego wydarzenia! Właśnie dziś lista startowa pokazała trzy tysiące nazwisk! Zapisy cały czas trwają!

 

 

New Balance Biegu na Piątkę – bieg rozgrywany równolegle z 17. Nationale-Nederlanden Półmaratonem Warszawskim. Rok temu na starcie tego biegu stanęło niemal dwa tysiące osób! W tym roku padnie rekord frekwencji na biegu towarzyszącym największemu  półmaratonowi w Polsce! Dla kogo wygodna i szybka trasa w samym centrum miasta? Odpowiedź jest oczywista – dla każdego!


DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Pięć kilometrów to wyśmienity dystans na początek – większość biegaczy to właśnie od niego zaczyna przygodę z bieganiem w zawodach ulicznych. Ponadto – to znakomity wybór na początek sezonu i powrót do aktywności po zimie w przypadku przedłużonego roztrenowania.

Kiedy poczuć atmosferę dużej imprezy na własnej skórze i oswoić się ze startami ulicznymi jak nie podczas biegu towarzyszącego? 

  • Atestowana i wygodna trasa – zaledwie trzy zakręty, szerokie ulice, brak podbiegów,
  • Okazja do zwiedzania stolicy i tętniące życiem Miasteczko Biegacza,
  • Towarzystwo kilku tysięcy biegaczy

Te emocje trzeba poczuć i dać się im porwać! Bieg na krótszym dystansie pozwoli zaznać prawdziwych, długodystansowych emocji. Czy tym biegiem rozpoczynać będą się prawdziwe sportowe pasje warszawiaków?

DLA DOŚWIADCZONYCH

Dla doświadczonych i szybkich osób New Balance Bieg na Piątkę stanowi świetną okazję, aby pobić swój życiowy rekord i powalczyć o znakomite życiówki!

  • Szybka trasa – szerokie arterie, wyłączony ruch samochodowy, długi i prosty finisz
  • Atest PZLA – wymierzone pięć kilometrów i brak obaw o odczyty zegarka
  • Gorąca atmosfera i zjawiskowa meta na Wisłostradzie – głośny doping i oprawa umili nawet  najcięższy bój na trasie

Trenowałeś całą zimę, by dać z siebie wszystko na wiosnę? To jest ten czas – stań na starcie, by przesunąć własną granicę. Ten bieg to definicja szybkiego ścigania na ulicach Warszawy!

 

Na New Balance Biegu na Piątkę niezależnie od celu przeżyjesz wspaniałe sportowe emocje! Spotkaj się z tysiącami biegaczy na trasie wiodącej m.in. przez Nowe Miasto, Plac Wilsona i Wisłostradę. Przeżyj niezapomniane emocje, przekraczając spektakularną metę przy Multimedialnym Parku Fontann. Bez względu na to, czy chcesz złamać 20 minut, czy po prostu świetnie się bawić – przywitaj wiosnę wraz z tysiącami biegaczy!