24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

30 dni do biegu i ostatnie chwile niższej opłaty startowej na 17. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski! Nie zwlekaj!

23-02-2023 09:02

Tylko 30 dni dzieli nas od 17. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego i New Balance Biegu na Piątkę! To już naprawdę zaraz, 26 marca – powitamy wiosnę wspólnie i w licznym gronie. Na listach startowych obu biegów jest już 10 tysięcy uczestników! Zostały ostatnie chwile niższej opłaty startowej w biegu głównym! Zbliżamy się też do zmiany opłaty startowej w New Balance Biegu na Piątkę – biegu towarzyszącym na dystansie pięciu kilometrów.

 

Zmiana opłaty w ten piątek – 17. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski

Przypominamy, że w nocy z piątku na sobotę nastąpi zmiana opłaty startowej w biegu głównym. Nie zwlekajcie, zapiszcie się teraz i dokończcie rozpoczęte rejestracje. Zapisanie się lub opłacenie uzupełnionego formularza w wyżej wymienionym terminie, to również gwarancja imiennego numeru startowego! Imię zapisane na numerze to znakomita pamiątka z biegu!

Do 24 lutego 2023 r. opłata startowa wynosi 170 zł. Od 25 lutego 2023 r. do 22 marca 2023 r. pakiet startowy dostępny będzie w cenie 200 zł.

Nadchodzące wydarzenie jest świetną okazją, aby spróbować swoich sił na dłuższym dystansie po raz pierwszy lub pobić swój życiowy rekord. Na uczestników czeka wspaniała atmosfera jednego z największych biegów w Europie oraz pamiątkowe medale. 17. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski to wydarzenie, na którym nie może zabraknąć żadnego fana biegania!

 

New Balance Biegu na Piątkę – tylko do końca lutego niższa opłata

New Balance Bieg na Piątkę to szansa dla wytrawnych biegaczy na wielkie ściganie i walkę o znakomitą życiówkę, zaś dla początkujących idealny dystans na rozpoczęcie biegowej przygody lub powrót po zimie. Weź udział w biegu na 5 kilometrów i sięgnij po emocje ogromnej imprezy biegowej! Spotkaj się z tysiącami biegaczy i kibiców na trasie wiodącej m.in. przez Nowe Miasto, Plac Wilsona i szeroką Wisłostradę.

Do końca lutego opłata startowa wynosi 75 zł. Od 1 marca 2023 r. do 23 marca 2023 r. pakiet startowy dostępny będzie w cenie 85 zł.

 

Znamy trasy obu biegów

Bieg główny na dystansie półmaratonu wyruszy o godzinie 11:00 z ulicy Konwiktorskiej, New Balance Bieg na Piątkę wystartuje z tego same miejsca wcześniej – o godz. 10:00. Biegacze z obu dystansów będą finiszować na spektakularnej mecie na Wisłostradzie — w pobliżu Multimedialnego Parku Fontann, w którym rokrocznie powstaje Miasteczko Biegacza będące centrum sportowego wydarzenia.

Możecie zapoznać się już z trasami obu biegów. Sprawdź mapę PÓŁMARATONU oraz BIEGU NA PIĘĆ KILOMETRÓW.

 

Czekamy na Ciebie!

17. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski oraz New Balance Bieg na Piątkę odbędą się w ostatnią niedzielę marca – 26.03. Aktualnie na liście biegów znajduje się w sumie 10 tysięcy osób, a chętnych ciągle przybywa! Marcowe wydarzenie to start wiosennego sezonu biegowego, na który do Warszawy ściągają fani biegania z całej Polski. Niesamowita atmosfera, kibice, spektakularna meta na Wisłostradzie, wyłączone z ruchu samochodowego ulice i niezapomniane sportowe emocje! Spełnij swoje marzenie, świętuj rozpoczęcie wiosny w najlepszy możliwy sposób!

 

Nie zwlekaj! Osoby, które wypełniły formularz rejestracyjny na stronie, ale nie opłaciły pakietu, również zostaną objęte zmianą! Zapisz się na wybrany bieg w niższym progu cenowym!