24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Ważna informacja o 15. Półmaratonie Warszawskim

16-06-2021 10:06

Drogie Biegaczki i Drodzy Biegacze!

Wiemy, jak mocno wyczekujecie terminu, w którym pobiegnie 15. Półmaraton Warszawski.

Od kilkunastu miesięcy czekamy na formalną możliwość przeprowadzenia tak licznej imprezy i pracujemy nad tym, abyśmy mogli spotkać się w bezpiecznych warunkach i jak największym gronie. Ostateczną datę tegorocznych zawodów podamy najpóźniej do końca lipca. Już teraz możemy Wam powiedzieć, że jubileuszowy Półmaraton odbędzie się po okresie wakacyjnym.

Aktualnie biegi mogą być organizowane w falach do 250 osób startujących co 30 min, a do tego limitu nie wliczają się osoby zaszczepione. Jak wiecie, numery startowe na półmaraton nadane ma już 6,5 tysiąca osób. W tym momencie możliwość dokonywania nowych zapisów oraz wnoszenia opłat jest zawieszona. Otwarte do tej pory zbiórki #BiegamDobrze pozostają aktywne. W związku z obowiązującymi przepisami, abyśmy mogli zaplanować szczegóły organizacyjne imprezy, niezbędne jest zaangażowanie osób z nadanymi numerami startowymi – informacja dotycząca Waszego statusu szczepień.

Niezależnie od tego czy jesteście osobami zaszczepionymi czy niezaszczepionymi – każda Wasza odpowiedź pomoże nam sprawnie potwierdzić ostateczną datę biegu, zaplanować jego szczegóły i ew. zagwarantować miejsca startowe dla kolejnych biegaczy.

W panelu rejestracji, na profilach osób z nadanymi numerami, pojawiły się ankiety – ich wypełnienie nie zajmie Wam dłużej niż 1 minutę.

 

W kolejnych krokach:

– ogłosimy termin 15. Półmaratonu Warszawskiego – najpóźniej do końca lipca
– każda z osób z nadanym numerem startowym będzie mogła potwierdzić swoją chęć uczestnictwa, przenieść środki na inne nasze wydarzenie, bądź wystąpić o zwrot.
– poinformujemy o zasadach dalszych zapisów (w tym dokonywania opłat startowych w ramach utworzonych wcześniej zgłoszeń) lub tworzenia listy rezerwowej
– poinformujemy o terminie, do którego należy uzbierać kwotę minimalną, na otwartych wcześniej zbiórkach #BiegamDobrze

 

Jednocześnie każdy uczestnik 15. Półmaratonu Warszawskiego będzie mógł wybrać falę startową. Osoby zaszczepione będą mogły także wybrać udział w tradycyjnym starcie masowym.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które postanowiły utrzymać swoje opłaty startowe oczekując na nowy termin biegu. Prosimy Was o rzetelne wypełnienie ankiety, abyśmy mogli w zgodzie z obowiązującymi przepisami, przygotować dla Was piękny bieg!

Zespół FMW

Ankieta dotyczy jedynie osób, które mają już nadany numer startowy na

15. Półmaraton Warszawski.