24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Biegowy weekend na medal!

29-02-2024 10:02

Biegowy weekend w stolicy już za rogiem! Kiedy będziecie odbierać pakiet startowy w Pałacu Kultury i Nauki lub będziecie odpoczywać po biegu, koniecznie wpadnijcie do strefy Nationale-Nederlanden. Nasz sponsor tytularny przygotował różne atrakcje, dzięki którym Wy i Wasi bliscy upewnicie się, że macie zdrowie „na medal”.

 

Emocji „na medal” doświadczycie już w przede dniu zawodów, w strefie marki Nationale-Nederlanden, w Pałacu Kultury i Nauki. Kiedy będziecie odbierać Wasze pakiety startowe, koniecznie odwiedźcie pomarańczową strefę. Tam będą czekać na Was m.in. 2 stacje do analizy składu ciała, w których sprawdzicie swoją kondycję w ponad 30 parametrach! Wyniki pomogą Wam zinterpretować eksperci fizjoterapeutyczni. Poznacie m.in. swój wiek biologiczny, podstawową przemianę materii, procentową zawartość tkanki tłuszczowej, zawartość wody w organizmie czy analizę mięśniowo-tłuszczową.

W kwestii zdrowia to jednak nie wszystko! W niedzielę, w miasteczku biegacza, Nationale-Nederlanden zaprosi Was do mobilnej przychodni. Zrobicie tam za darmo USG piersi, jader czy tarczycy (obowiązują zapisy na miejscu).

 

A jeśli podczas biegu trochę opadniecie z sił, pomarańczowe wsparcie będzie czekać na Was w punktach kibicowania Nationale-Nederlanden.