24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Nie zapomnij zapisać się przed zmianą opłat – przedłużamy okres niższej ceny za pakiet startowy! To ostatnia szansa na imienny numer startowy!

10-02-2023 16:02

Przypominamy o nadchodzącej zmianie opłat startowych na 17. Półmaraton Warszawski! Na liście startowej jest już siedem i pół tysiąca nazwisk. Co więcej – zapisz się przed zmianą progów cenowych, aby otrzymać imienny numer startowy! Nie zwlekaj, wystartuj z wiosną w Warszawie!

 

Gwarancja imiennego numeru startowego!

Biegacze, którzy zarejestrują i opłacą swój start na 17. Półmaraton Warszawski do 24 lutego (piątek) mają gwarancję uzyskania imiennego numeru startowego – ich imię pojawi się na numerze, który należy umieścić na koszulce/bluzie w widocznym miejscu na czas biegu. Imienny numer startowy to miła pamiątka z imprezy biegowej. Rejestracje, które wykonane zostaną po 24 lutego nie mają dodatkowego nadruku w postaci imienia.

 

Przedłużamy okres niższych cen!

Przedłużamy możliwość zarejestrowania się na bieg korzystając z aktualnej opłaty startowej. Już nie do 16 lutego, a aż do 24 lutego obowiązywać będzie opłata startowa w wysokości 170 zł! Nie zwlekaj z opłaceniem zgłoszenia! Osoby, które wypełniły formularz rejestracyjny na stronie, ale nie opłaciły pakietu, również zostaną objęte zmianą kwot. Skorzystaj z niższych cen!

#BiegamDobrze – termin zebrania kwot minimalnych

#BiegamDobrze to powstała w 2015 biegowa akcja charytatywna, która co roku pomaga wielu instytucjom dobroczynnym. Aby dołączyć do akcji, wystarczy zarejestrować się na wybrany bieg wybierając ścieżkę charytatywną. Wirtualne skarbonki uczestników zapełniają się dzięki zaangażowaniu znajomych, rodzin i współpracowników biegaczy. Po zebraniu kwoty minimalnej, określonej w regulaminie biegu, autor zbiórki otrzymuje pakiet startowy w prezencie. Uczestników #BiegamDobrze wyróżnia specjalny numer startowy w kolorze pomarańczowym wraz z logiem wspieranej fundacji – a tych do wyboru jest aż 9!

Przypominamy, że tylko do końca lutego zbiórkowicze mają czas na uzbieranie kwot minimalnych – jeśli prowadzicie zbiórkę, pamiętajcie o tej dacie!

Regulamin akcji >>>

 

Wiosna wystartuje w Warszawie!
17. Półmaraton Warszawski odbędzie się w ostatnią niedzielę marca – 26.03. Aktualnie na liście znajduje się siedem i pół tysiąca osób, a chętnych ciągle przybywa!
Nadchodzące wydarzenie jest świetną okazją, aby spróbować swoich sił na dłuższym dystansie po raz pierwszy lub pobić swój życiowy rekord. Na uczestników czeka wspaniała atmosfera jednego z największych biegów w Europie oraz pamiątkowe medale, które zaprezentujemy już niebawem!

 

Pamiętajcie, tylko do 24 lutego obowiązywać będzie aktualna opłata startowa na 17. Półmaraton Warszawski. Przypominamy i zachęcamy do zapisów. 

Do 24 lutego 2023 r. opłata startowa wynosić będzie 170 zł.
Od 25 lutego 2023 r. do 22 marca 2023 r. pakiet startowy dostępny będzie w cenie 200 zł.