24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

KONKURS! Zrób formę na Półmaraton z Amazfit

21-08-2021 14:08

Dołącz do konkursu Amazfit Polska i wygraj opaskę fitnesową Amazfit Band 5 z pulsoksymetrem. Podczas najbliższego treningu zrób zdjęcie pokazujące, jak przygotowujesz się do 43. Maratonu / 15. Półmaratonu Warszawskiego, a następnie opublikuj je na swoim profilu na Facebooku lub Instagramie z hashtagiem #formazamazfit.

10 najlepszych prac zostanie nagrodzonych podarunkiem w postaci opaski Amazfit Band 5, która pomoże Wam w monitorowaniu Waszych aktywności oraz rejestrowaniu danych na temat stanu organizmu, ilości spalonych kalorii, saturacji krwi oraz jakości snu.

Konkurs trwa do 20 września, godziny 23:59. Wyniki zostaną ogłoszone 22 września na profilu facebookowym Amazfit Polska.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie: https://amazfitpolska.pl/content/8-regulamin-konkursowy-zrob-forme-z-amazfit 

Amazfit to producent smartwatchy i produktów wearable stawiający silny akcent na sport i aktywność fizyczną. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i zaawansowanym sensorom do mierzenia postępów treningu oraz stanu organizmu podbił serca użytkowników plasując się w pierwszej czwórce największych dostawców smartwatchów dla dorosłych na świecie. Od 2021 roku Amazfit jest oficjalnym partnerem pomiaru czasu 43. Maratonu i 15. Półmaratonu Warszawskiego.